Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Padlófűtéshez kellene egy kis...

Padlófűtéshez kellene egy kis segítség! Hogy kell beállítani, hogy egyenletesen 28 fok legyen?

Figyelt kérdés
Főnököm elutazott 2 hétre, és így én viszem az irodát. Padlófűtésünk van, amit eddig ő irányított. Mikor elment beállította 20 fokra, és mivel kint is elég hideg van, feljebb kellene tekernem. Mivel eddig nem használtam még ilyent, tudna segíteni nekem valamit, hogy hogy kell csinálni??? Olyan szinten nem értek hozzá, hogy azt sem tudom hol kell tekerni, illetve milyen kapcsolót keressek. Előre is köszönöm
2010. jan. 28. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Miért szeretnél 28 fokot? Szaunát akartok nyitni? Viccet félretéve, elvileg ha 20 fokra van beállítva akkor a külső hőmérséklettől függetlenül mindig 20 fokot állít elő a fűtő eszköz.

Vissza a kérdéshez. Ha szeretnéd módosítani a beállított hőmérsékletet először meg kell találnod a termosztátot. Valami ilyesmit kell keresned [link] Ha megvan a termosztát, jó lenne megtudni a pontos típusát abból már tovább lehet lépni. Ha "csak" sima tekerős akkor értelemszerűen a kívánt hőfokhoz kell tekerni. Ha programozható akkor összetettebb a beállítás.

Laci

2010. jan. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
megtaláltam. sima tekerős volt. nagyon szépen köszönöm
2010. jan. 29. 13:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!