Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi baja lehet a mosógépemnek?

Mi baja lehet a mosógépemnek?

Figyelt kérdés
Már ezerféle mosószert és öblítőt kipróbáltam, de soha nem lesznek a ruháim annyira illatosak. Ha kiveszem a mosógépből, egyáltalán nem illatoznak (majdnem hogy büdösek), ha megszáradnak , akkor van egy minimális mosószer, vagy öblítő illatuk, de néha még az sem. Pedig minden mosás után kiveszem az adagolót, kimosom és hagyom száradni. A dob is mindig ki van szárazva törölve, és a mosógép ajtaja is mindig nyitva van. És át is szoktam mosni, 90 fokon, ecettel.
2012. ápr. 9. 19:55
 1/2 Salx Narval ***** válasza:
Egyetlen dolgot tudok elképzelni, azt, hogy valami miatt a szivattyú nem szívja ki rendesen a vizet és a gépben megbüdösödött víz van. Szerintem nézesd meg egy szerelővel a szivattyút és a leeresztő rendszert, nem került e valami a dob mellé, a mi megakadályozza a víz lefolyását.
2012. ápr. 10. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha van a gépedhez használati utasítás, mindenképpen olvasd el. Ugyanis kell lennie valamilyen tisztítandó nyílásnak rajta, amit időnként ki kell takarítani. Ha ezzel nincs baj, akkor valszeg a szivattyú ment tönkre és tényleg csak a szerelő marad...

Jut eszembe: a mosószert, és az öblítőszert belemossa a gép a vízbe, vagy mindíg benne marad a tartályba?

2012. ápr. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!