Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi baja lehet a mosógépemnek...

Mi baja lehet a mosógépemnek ha megtömöm?

Figyelt kérdés

nagyon sok a mosnivalóm és így hamarabb végeznék, meg szoktam így is tömni de azért a ruha tud a dobban forogni

ennek lehet következménye ha így folytatom?


2010. nov. 1. 12:24
 1/3 anonim válasza:
A csapágynak nem tesz jót,ha túlterheled,ill. én azt tapasztaltam,hogy nem voltak olyan tiszták a ruhák.
2010. nov. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kösz szépen a választ akkor inkább nem tömöm tele xd(:
2010. nov. 1. 12:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden mosógép leírásában benne van hány kilogramm ruhát tud egy mosásra kimosni.Pl.5kg.ha mondjuk hat kilónyi ruhád van,az már úgyis több mint az öt akkor inkább 2x3 kg mossál.Arról nem beszélve,hogy nem mindegy mit mosol ágyneműt vagy ruhát. Annál intenzívebb a mosóhatás minél jobban tud a dobban mozogni,amit beleteszel!
2010. nov. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!