Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi leheg a baja a siemesn...

Mi leheg a baja a siemesn mosogepemnek?

Figyelt kérdés

Van egy kis problemam a mosogeppel. Ma kerult volna sor az elso mosasra. De a mosogep nem indul el, mindig leveri a biztositekot. A program kapcsoloval beallitok rajta mindent , de amikor megnyomom a start gombot durran egyet es leveri a biztositekot.

Mi lehet a baja? hasznaltan vettem, 4 eves mikor meghoztak be lett kapcsolva, de mosast nem csinaltam vele. lehet az a baja, hogy rosszul van a csap aljahoz kotve???


2011. jan. 29. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Kérdés.. Hány amperes biztosítékot ver le, és milyen teljesítményű fogyasztó van még azon a biztosítékon,

lehet azért nem bírja..

2011. jan. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is a hálózatod okolnám inkább. Régi kecó?

Próbáld úgy, hogy minden fogyasztót kihúzol és úgy indítod el a mosógépet.

2011. jan. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

megneztem a biztositeket, az csak a furdohoz tartozik, es 1 dbkonnektor van ott, amibe a mosogep van bedugva.

ezek vannak a biztositekra irva:

SBS

B10

230V

3000 be van keretezve

SBS - B110


a tobbi biztositek is ilyen kiveve hogy azok B16 osak

2011. jan. 29. 11:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor az a baj,csak 10A-os a bizti.Nagy az áramfelvétele a gépnek induláskor.

Próbáljátok 1 jobb hosszabbítóval másik konnektorból.

2011. jan. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hosszabitoval atdugtam masik konnektorba. tokeletesen mukodik. koszonom szepen!
2011. jan. 29. 14:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem más is van ott ! Konnektorhiba !

Egy mosógépet ha elindítasz,tesz 2~3 kört a dobbal,majd vizet enged. A motor 400w körüli,a vízengedő mágnesszelep elenyésző.

Csak ezután kezd vizet melegíteni,amihez több amper kell.

2011. jan. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!