Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ultrahang gep! Tapasztalatok?

Ultrahang gep! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 11:13
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Kedves elso valaszolo,


Ugy latom sehogy sem nyugszol le.

1. Nem kuldtem el senkit a francba, felrebeszelsz (de mar tul sok ideje...)

2. A multkor nem irtal pontos valaszt a kerdesemre, mert nem gondolom volt elegge vilagos szamodra, hogy miert szeretnem kiprobalni.

3. Nem bunkoztam le senkit, hanem megjegyeztem, hogy "bunko" vagy "szkeptikus" valaszokra nem vagyok kivancsi; semmi ertelme valaszolni, ha egyszer nem tudsz irni semmi olyasmit, ami a kerdezot erdekelne.

4. Szerintem te csak veszekedni jottel ide, ez nyilvanvalo es probalod ramharitani a tobbieket is amint latom, akik szinten nem hajlandok elolvasni figyelmesen a valaszaimat. Kerlek szallj le rolam...

5. Ha valakit megsertettem sajnalom, elnezest kerek, tenyleg nem volt szandekos es aki elolvassa figyelmesen a soraimat eszre kene vegye, hogy csak az "olyan" valaszokban valo reszesulest probaltam elkerulni.

6. A kerdes mar nem aktualis, ismerem mar azt az informaciot ami erdekelt volna. Persze nem innen tudtam meg, de semmi gond...

Szep napot mindenkinek! :)

3.

2009. ápr. 4. 10:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!