Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ultrahang gep! Tapasztalatok?

Ultrahang gep! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 11:13
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Meg par sor az utolso valaszadonak: nem minosithetem hasznosaknak a valaszokat, mert az illetoknek hianyosak az ismereteik. Nem tettem fel konkret kerdest, mert tudom, hogy tobb mindenre lehet hasznalni, peldaul narancsborre, pigmentfoltokta, ranctalanitas celjabol, megfelelo kremet hasznalva es sok egyebre, kozottuk mellnovelesre is, persze nem extra mereteket elerve, de valamilyen mertekben hasznalt, feszesitesben meg mellnovelesben is.

Hallottam mar tobb pozitiv velemeny ezekrol, de kivancsi voltam itt hanyan szamolnak be rola. Sajnos csak a kotekedok jelentkeznek, akikre egyeltalan nem vagyok kivancsi, foleg olyan utalatos 'szemelyisegekre' , mint amilyen On, kedves tudos ur...

2009. márc. 10. 07:32
 12/21 A kérdező kommentje:

Megegyszer(Nyisd ki a szemeid utolso valaszado)!

Az ulrahang magaban szepsegi kezelesekben nem hasznal, ki kell egesziteni a kezelesnek megfelelo kremmel!

Igy rendkivul jo eredmenyeket lehet elerni, mert az ultrahang gep sokkal melyebbre juttatja a kremekbol a hatoanyagokat a borbe (kabe 4-6 cmre), mint mikor kezzel van bemasszirozva.

Ezert van annyira dicserve sokaktol, mar ami a szepsegi terhez fuzodik!

2009. márc. 10. 14:50
 13/21 A kérdező kommentje:
Rosszfele, okoskodo valaszadok ne merjenek irni!
2009. márc. 10. 14:51
 14/21 A kérdező kommentje:
Es a leirasokat, valaszokat, olvassatok el FIGYELMESEN kedves valaszadok, a mutuj valaszok elekerulese erdekeben!
2009. márc. 10. 14:54
 15/21 A kérdező kommentje:

Utolso elotti valaszado!

Az orvosok rengeteg termeszetes kezelest nem ismernek!

Jo lenne tudnod ezt!

2009. márc. 10. 15:01
 16/21 anonim válasza:
69%
de nagy a szád? ha ennyire elküldöd a francba a válaszolókat akkor minek írsz be? hülye p*csa
2009. ápr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Nem kuldtem el senkit a francba, te hitvany!

Torold meg a szemeid a csipaktol s azutan olvass!

2009. ápr. 3. 12:18
 18/21 anonim ***** válasza:
77%

Na jó, eddig bírtam nyugodt fejjel, de most már k*rvára elegem van.

Kisasszony, mégis mi a jó francot képzel magáról? Csak, hogy udvarias legyek.

Te mersz itt lehitványozni BÁRKIT is?

Feltettél egy kérdést - egy hülye kérdést - amire megkaptad a teljesen jó válaszokat. Itt mindenki vette a fáradságot, hogy begépeljen neked pár sort, hogy megértsd, mi is ez.

Ezek után neked van pofád itt bunkóskodni, és elküldeni mindenkit a francba?

Már ne is haragudj, de ha itt valaki bunkó, és "HITVÁNY", az csak te vagy.


Gondolkozz, ember, GONDOLKOZZ! A fejed arra van, nem pedig hogy a hajhagymáidnak legyen hova gyökeret eresztenie!

2009. ápr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
68%
Hitvány az csak te lehetsz,hogy mersz ilyet vissza írni,csak nem sötétebb a bőröd színe és ezért ilyen rühes a véred? fogdd vissza magad,mert névtelenül én is kiadhatnám magamból a felháborodásom,de nem vok olyan sz*r alak,mint te!Jesszus maris kinek képzeled magad??
2009. ápr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
68%
jah és még a melled se nő meg ettől...
2009. ápr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!