Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ultrahang gep! Tapasztalatok?

Ultrahang gep! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 11:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Mármint mire gondolsz? Képalkotás, liposzómagyártás, felületkezelés? Az ultrahangot manapság többszáz dologra használják...
2009. márc. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hat barmirol be lehet szamolni, de inkabb az erdekelne hogyan hat mellnovelo kremmel.
2009. márc. 8. 16:08
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Fogalmam sincs, miről beszélsz, de a mellnövelő krém alapból nem ér semmit.
2009. márc. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Annyira meggyozodve ne legy rola, draga. Sokaknak hasznalt ultrahang geppel. Ha valamit nem tudsz biztosan, inkabb hallgass.

Ha valaki nem tud konkret valaszt adni, az kimeljen a szkeptikus vagy bunko valaszoktol, ok?

Koszonom!

2009. márc. 9. 07:50
 5/21 Hintalow ***** válasza:
78%

Szerintem az előző válaszoló nem adott bunkó választ.

Nekem az jön le a kérdésedből, (Az alap kérdésből nem értettem semmit.)

Hogy ultrahangot akarsz használni mellnövelésre.

Szerintem nem igazán van kapcsolatban a két dolog, nem jó ilyesmire az ultrahang.

2009. márc. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

En nem mondtam hogy bunko valasza volt, hanem azt hogy nem vagyok kivancsi bunko vagy SZKEPTIKUS valaszokra.Ilyen volt az ove is meg a tied is.

Ha meg megertetted volna, akkor nem irtal volna.

2009. márc. 9. 17:10
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem bunkó, és szkeptikus választ adtam. Se ultranaggal, se krémmel, se csodabogyókkal, se semmivel NEM lehet a mellet növelni. Csak műtéttel lehet nagyobb (ha már nem vagy fejlődésben, gondolom nem), esetleg masszázstól feszesebb lesz. Kérdezz meg egy orvost, ha nem hiszel nekem!
2009. márc. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%

A kérdést feltevő most nagyon szégyellje el magát (és ítélje nyugodtan haszontalannak a válaszomat), de a többi fórumtárs hasznos választ adott a Kedves Kérdező kérdésére! Az ultrahang nem más, mint 20Khz-nél (20000Hz) magasabb frekvenciájú rezgés. Ettől még senkinek nem nőtt ki a melle és nem is fog. Nem más, mint a hangnak azon tartománya, amit nem feltétlenül hall az ember! Ezen az elven működik az orvostudományban gyakran használt eszköz, ultrahangos készülékek, amivel az epekövön át a magzat növekedéséig sok mindent megfigyelhetünk (de így tájékozódnak a denevérek és a tengeralattjárók is).

Ennek annyi értelme van, mint a minden betegséget gyógyító és megelőző "bifiduszeszenzisz"-nek, 45,5%-al ragyogóbb hajnak és a 297,8 %-al sűrűbb szempillának.

Üdv!

2009. márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%
Mellesleg, aki itt bunkón ír, az te vagy.
2009. márc. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Megegyszer, nem mondtam senkirol hogy bunkon irt volna.

Annyit irtam hogy a bunko meg a szkeptikus valaszok nem erdekelnek, az elobbiket pedig szkeptikusaknak minositettem.

Tudom, hogy vannak szemelyek akiknel igenis hasznalt kisebb-nagyobb mertekben, es ujabb tapasztaltokra voltam kivancsi.

Kerem nem magyarazzon olyasmirol, amit nem tud konkretan.

Hiaba okoskodik nekem a tudomanyos informaciokkal, ez nem tartozik ide es egyeltalan nincs miert bunkonak erezzem magam.

Megirtam hogy csak konkret tapasztalatok erdekelnek!

Nem tudnak olvasni?

Tul magass szellemi megeroltetest igenyel megerteni?!

Nincs mit keressen itt az , aki kotekedni akar, semmi szukseg rajuk! Nincs semmi egyeb amivel foglalkozhattok?

Ha valaki nagyon el kene szegyelje magat az te vagy, utolso valaszado! Nem bukonztalak le sem teged, sem mast,olvasd el ujra, ha eddig nem esett le.

Utolso elotti valaszado: nem bunkoztalak le...altalanosan ertettem hogy a bunko VAGY szkeptikus valaszok nem erdekelnek, a tied meg szkeptikusnak talaltam, mert nem irtal semmilyen pozitiv velemenyt rola, nem hiszel benne.

Ertheto most mar?

Nem erdekelnek a "nem letezik" , "nem hiszek benne" tipusu valaszok, irtam mar az elobb, hogy kimeljetek meg toluk...!

2009. márc. 10. 07:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!