Hogyan lehet elrontani egy előltöltős mosógépet úgy
hogy ne lehessen ránézésre észre venni hogy szándékos
volt?
Figyelt kérdés
Sztori: parommal egyutt elunk 3 eve, az anyja hazat felujitottak nyaron igy hozzank koltozott 2 hetre na a haz az azota teljesen kesz de a kedves anyosom szerint szamunkra kenyelmesebb ha itt van, mondtuk hogy nem igy van de egyszeruen nem akar elmenni, azert a mosogepet akarom elrontani mert 1 szatyor ruhaval jott es azota is annyi van nala, naponta mossa ki oket hogy mindennap legyen ruhaja, szova tette ha nem lenne mosogep tuti rohanna hazaig na en jo menyecske reven inkabb elrontanam csak huzzon mar innen haza. Aki segit elore is koszonom😘
Ha a vizhálózatból veszi fel a vizet 1 csövön át akkor a cső valamelyik végébe tegyél valami tömítést hogy ne tudjon vizet felvenni.
dec. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
3/13 anonim válasza:
Ki kell dobni az ajtón az összes ruháját és ráparancsolni hogy lehet távozni
dec. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
4/13 anonim válasza:
Vagy a mosógépet kirakni az utcára s mikor a mami kimegy mosni akkor bezárni minden ajtót ablakot hogy ne tudjon visszajönni.
dec. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
5/13 A kérdező kommentje:
1. a tégla nem megoldhato mert 24/23 itt ul mellettem😩
2. milyen tomitest? kis apro muanyag targy vagy wc papir ilyesmi?
3. a ruha kidobason kivul mar meg volt, konkretan elmondta neki parom hogy azert koltoztunk ossze hogy egymas tarsasagat elvezzuk ne az ovet erre mosolyogva annyit mondott o is volt mar fiatal, mi legyunk egyutt o pedig intezi a tobbit😫 de csak annyit intez hogy tobb a mosogatni valo es egesznap kotekedik hogy mit miert es hogyan csinalunk…tegnap haza ertem a boltbol erre az egesz szekrenyt atpakolta mert szerinte rendszertelen vagyok🥲🥲🥲
dec. 21. 17:25
6/13 anonim válasza:
Ki hívod a rendőrséget birtokháborításért
dec. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
7/13 anonim válasza:
Egy igazi szép, boldog, FELNŐTT család! Csak gratulálni tudok, de tényleg.
dec. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
8/13 anonim válasza:
Anyádat hazaköltözteted és nem engeded be. Emiatt tönkretenni a mosógépet nagy hülyeség, már csak azért is, mert akkor ti sem tudtok mosni, másrészt anyád meg talál más okot, ami miatt marad.
dec. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
9/13 anonim válasza:
Nehezen hihető szélsőségesen ostoba történet.
A párod se hajlandó kirakni? Mi az, hogy nem megy? Ez nem az ő döntése. Felszólítjátok, hogy takarodjon. És nincs olyan, hogy nem. Gyereknél sincs olyan, hogy de ő mégiscsak be akarja dugni a hajcsatot a konnektorba.
dec. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
10/13 anonim válasza:
Megmondod neki, hogy kedves anyuka, ne értsen félre, nagyon örülök, amikor látom, csak jó lenne egy kicsit ritkítani ezt a látogatást, mondjuk 2 évente fél órára. :)
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!