Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen mosógép jegyzi meg a...

Milyen mosógép jegyzi meg a programot áramszünet esetén, és folytatja ott ahol abbahagyta?

Figyelt kérdés
Candy Aquamatic 4 kg-os elöltöltős (mini) mosógép mosás közben le kellett kapcsolni az áramot… elfelejtette a programot, csak előről tudom elkezdeni. Ez így nekem nem jó, le akarom cserélni. Milyen mosógép jegyzi meg a programot ilyen esetben? Fontos hogy másfél szobás lakás fürdőszobájába beférjen (tehát felültöltős szóba jöhet). Maximum 200 ezer Ft-ig.

tegnap 15:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%

10


És hozzátok 2 naponta beállít a villanyszerelő váratlanul?


Ezért akarod lecserélni a mosógépet? :D


Huh, néha elképedek milyen emberek vannak :D

tegnap 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
2 hónapja lakok ott ahol lakok, bútorozva vettem a lakást, tehát itt volt ez a mosógép is. Amúgy is fontolgattam hogy lecserélem, mert engem egy 4 kg-os mosógép nem szolgál ki, én nagy adagokat szeretek mosni. De csak képedj el nyugodtan, ha neked jól esik.
tegnap 19:58
 13/13 anonim ***** válasza:
Electrolux felültöltős van nekem, de az is megjegyzi áramszünet esetén, hogy hol tartott. Nem tudom, hogy mennyi időre, mert ilyen csak egyszer volt az elmúlt 2 évben, amióta megvan. Akkor rövid időn belül visszajött az áram, a mosógép meg folytatta a programot.
tegnap 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!