Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Áramszünet lett, és megy(ment)...

Áramszünet lett, és megy(ment) a mosógép. Ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés
Áramszünet lett az utcában, és épp mosott a gép. Nyilván azis egyből megállt. Ilyenkor mivan? Nem lesz baj ha visszajön az áram?

szept. 13. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Már millióknak volt mosás közben áramszünete. Valószínűleg folytatni fogja a mosást ott, ahol félbeszakadt. Ha butább, akkor előről kezdi.
szept. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Jó esetben folytatja ahol abbahagyta, legrosszabb esetben az elejéről újrakezdi, szóval max időt veszítesz. Bosszantó tud lenni, de semmi komolyabb baj nem lesz.

(persze ha állandóan sorozatos áramszünet van, az hosszú távon nem tesz jót a gépeknek, de az hogy néha néha ritkán van egy alkalmi áramszünet, az nem gond)

szept. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
34%

Nyilván felkészítik rá a gépet, a mérnökök ennyire nem hülyék (azt csak a spiritiszta hívők képzelik, hogy ők okosabbak, mert hisznek a szellemekben és a jósokban, mérnököket teljesen hülyének nézik).

Van olyan, hogy egy idő után törlődik a program, leszivattyúz, centrifugálhat is, majd vége.

Kezdheted elölről, ha akarod.

szept. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
A miénk leáll PF hibakóddal (Power Fault). Az indítógomb megnyomására ott folytatja ahol abbahagyta. A mosogatógép szintén leáll, de az hibakód nélkül, csak elkezd csipogni. Ez azért hasznos, mert egy áramkörön van a kettő és ha egyszerre fűtenek, leveri a kismegszakítót. Így visszakapcsoláskor nem indulnak el egyszerre, ismét előidézve a túlterhelést.
szept. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

"a mérnökök ennyire nem hülyék "


Ajánlom a "Hatalmas mérnöki hibák" c. sorozatot!

szept. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
33%

5.

Nézd, ez nem társalgási fórum, hiszen bizonyára ismered te is az itteni szabályzatot:

===========================

Ha választ írsz, kérjük, vedd figyelembe be a következőket:

- Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a válasz értékelésével fejezheted ki.

======================

Te azt képzeled bizonyára, hogy nekem újat mondasz, felvilágosítasz, de ebben is tévedsz.

Ugyanakkor beírásod nem illeszkedik az adott kontextusba, erőltetett, kicsit kínos is, csak te ezt nem érzed sajnos. Kicsit hülyének is akarsz nézni, lássuk be.


Négy válasz született a szokásos szabályoknak megfelelően.

Egyedül te érezted szükségét egy kis üres trollkodásnak, miközben a kérdésre válaszul semmit nem tettél hozzá a tudásbázishoz.

Ezáltal engem is felesleges szószaporításra késztetsz. Nem tudjuk persze, hogy ugyanaz vagy, amelyik ezt módszeresen űzi, de próbáld megfontolni, hogy én biztosan nem vagyok kíváncsi ezekre a kis okoskodásaidra és ha legközelebb meglátod a nickem, nem kell azon törni a kis fejed, hogyan tudnál belém kötni mindenáron, mondvacsinált ürügyekkel.

Ezt nevezik ugyanis trollkodásnak, például.

szept. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 istvanIst válasza:
Rendben van. bekapcsol az áram, és a mosógép folytatja a mosást
szept. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7.

rájöttem. 1 hete történt.. :D

szept. 18. 15:21

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!