Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Újonnan vett Gorenje hűtőszekr...

Újonnan vett Gorenje hűtőszekrény 5-6 percenként ki-be kapcsol, ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap hozták, ma délután 3 körül indítottam be, ment egy órát, lekapcsolt, 5 perc múlva megint be, és azóta 5 percig megy, ugyanannyit áll. Ez ilyenkor normális, vagy hibás a gép?

aug. 6. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Várj vele egy napot.még meleg az egész hűtőtest,hiába van meg a levegő hőfoka.
aug. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Mert egy óra alatt túlmelegedett a kompesszor és aktiválódott a hővédelem. Ez a dolga.

De ha beáll a rendszer, nem kell annyit mennie.

Addig is a belső hőmérsékletet lehetne magasabbra állítani, hogy ne kínlódjon annyit, később lejjebb vinni, igény szerint.

Hőmérővel is ellenőrizve, hogy ne legyen például feleslegesen túl hideg.

aug. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát, nem hogy túl hideg nincs, de egy nap alatt 10 fokig sikerült lehűlnie. Magasabb fokozatra tettem (előtte 3-on volt, most 4-en, a használati utasítás szerint ez az alapbeállítás), erre ahelyett, hogy hűlne, melegedett, most 12 fok van benne.

Az lehet a baj, hogy oldalt adja le a hőt, és pont ott nincs elég hely a szellőzésnek? Sajnos, máshogy nem tudom elhelyezni.

Lehet, hogy ebből visszaküldés lesz.

aug. 7. 20:32
 4/4 anonim válasza:
Az enyém tegnap halt meg 6 év után. Ugyanígy kattogott.. :/
aug. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!