Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik hűtőszekrényt érdemeseb...

Melyik hűtőszekrényt érdemesebb választani? Melyik pakolható jobban szerintetek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok dönteni, melyikkel járnék jobban. Van egy nagyobb fagyasztóládám, így a fagyasztó mérete a döntésben egyáltalán nem lényeges, csakis a hűtőé.


Ebből a kettőből az egyik:

[link]

[link]


Vagy pedig ez:

[link]


júl. 26. 07:03
1 2
 1/11 Mad Max2 ***** válasza:

Elmész a mediamartba és személyesen élőben megnézed


Én is ugy csináltam mikor hűtőgépet vettem


Ott élőben jobban látod melyik az amelyik neked jobb

júl. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az első kettő kb ugyanaz belső elrendezésre, a harmadik meg egy faltól-falig hűtő, ott elég szellősen pakolható, nem a legpraktikusabb.

Én egyébként nem vennék MM-ból hűtőt, meg ha hűtő, akkor nem Samsungot vennék.


Nekem egy Liebherr van, kicsi, de iszonyat jól variálható és pakolható, ki van találva rendesen.

júl. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
3 hete mást sem csinálok, mint a Mefia Marktokat, Auchan-t, Euronicset járom. Végre megvan a 3 jelölt, mindet láttam, ennek ellenére nem tudok dönteni. A side by side- nál azt gondolom talán átláthatóbb. De a másik is valamiért nagyon szimpatikus.
júl. 26. 08:43
 4/11 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló, igen, az első kettő ugyanaz, igazából csak a szín más, meg a palacktartó, amire nincs is szükségem.


A másik pedig kilőve, mert másik üzletben néztem, ott 400 volt akcióban, de időközben el is fogyott, annnyir töketlenkedek a döntéshozatallal. A Liebherr gépeket nem ismerem, az áraikat sem tudom. Nálunk nagyon fontos a nagy méret (főként a hűtő résznél). Az a 370l amit az elsők tudnak, az kell is, ha kicsit nagyobb nem probléma, de sokkal nagyobb nem kell. Viszont nem szeretnénk 400 fölé menni árban.


Még ezt a side by side hűtőt néztem a Samsung helyett, nem tudom mennyire lenne jó döntés. [link]

júl. 26. 09:36
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

"Melyik pakolható jobban szerintetek?"

Belül minden hűtő egy nagy téglatest alakú térrel rendelkezik. Épp ezért totál értelmetlen ez a kérdés. A polclkat lehet fel-le rakni, kivenni és kb ennyi a mozgástér.

júl. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy, hogy milyenek a polcok, milyen sűrű a sínrendszer, amire a polcokat tudod pakolni és hasonlók.

Nekem a Liebherr-ben nagyon sűrűn vannak a sínek, szuperül lehet variálni a polcok elhelyezését, van egy félbehajtható polc, ami elé magasabb edény is elfér, miközben a polcra még lehet pakolni, van egy praktikus fiók sajtnak és hasonlóknak és mindent át tudsz pakolni.

A Liebherr amúgy egy nagyon jó Német márka, azokat konkrétan Németországban is gyártják, nem kínában és minimum 5 év garancia van rá.

júl. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Nagy cucc... Ilyen a 25 éves lehel hűtőmben is van. És pont az a baj hogy tele vannak hányva mindenféle ráccsal, fiókkal, stb és emiatt lesz kisebb a hely.

De oké haver, te vagy az élet császára, mert neked német hűtőd van és mindig mindenkinél jobban tudsz mindent.

júl. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

5-ös, én nem így gondolom. Szerintem egyáltalán nem mindegy, hogy van egy nagyobb tér, ami széles, de alacsonyabb, vagy olyan, ami keskenyebb, de hosszabb.


6-os, én elhiszem, hogy ez egy jó márka, csak az a méret, ami nekünk kellene, milliós tétel. Ezt nem szeretnénk megfizetni.

júl. 26. 10:43
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"ami széles, de alacsonyabb, vagy olyan, ami keskenyebb, de hosszabb"

Az első kettő amit lnkeltél az kb centire ugyanaz. Valószinüleg csak a színben van köztük különbség, ezért a két külön cikkszám.

júl. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9-es válaszoló, igen, ezt írtam is, a szín, és egy palacktartó a különbség a kettő között, és a súlyuk tér még el (nem min tha ez számítana nekem), na meg az ár.
júl. 26. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!