Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A BEKO fagyasztók milyen...

A BEKO fagyasztók milyen minőségek és emnnyire tartósak?

Figyelt kérdés
HA valaki esetleg azt is tudja milyen kompresszor van benne.

júl. 16. 06:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hat éve van Beko hűtőnk. Többször voltunk üzletben kiválasztás előtt, az egyik eladó nagyon ajánlotta kategóriájában, a másik nagyon le akart beszélni, mikor mondtuk, hogy azt vennénk meg.

Összességében ár-érték arányban jó kis hűtő.

Két hibája van, az egyik, hogy bár no-frostos, de a belső falon hajlamos kicsapódni a víz (pedig nincs túlhűtve). Figyelni kell rá, hogy ne toljunk fel semmit a hátsó falra a középső polcon, mert odafagy. És ha valami odafagy, utána elkezd ott nőni-hízni a jég, emiatt taláb kétszer kellett leolvasztani az évek alatt. Ha odafigyel az ember, akkor ezzel nincs gond.

A másik, kis keresztlányunk nálunk nyaralt egy hétvégét, abban a korban, mikor nyitogatja a hűtőt magától a tejszelet után (mert a mamánál bezzeg mindig van...). Ugye egy kisgyerek nyilván nem tudja úgy megfogni az ajtót, mindig oldalt mélyesztette bele a kis ujjait - felvált egy ponton a tömítés, ami az ajtót zárja. Ez nem jelez jó minőséget, mert attól, hogy néhány napon át egy kisgyerek nyitogatja, nem szabadna ennek történnie... de használatban szerencsére nem okoz problémát, bár féltem, hogy nem fog záródni rendesen, de évek óta nincs gond.

Szóval nem mondom, hogy a világ hűtője, de árához képest jó, a hibáival együtt lehet élni. Nem bántam meg, remélem, még sok évig nem lesz komolyabb baja.

júl. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Szervizmérnök úr ***** válasza:
44%

Törökországban van, a mi fogalmaink szerint hatalmas hűtőgépgyár, ahol nem csak Beko néven, hanem a megrendelő kívánságára márkázott neveken, rengeteg ilyen gépet gyártanak, sok tapasztalat és nagyon komoly mérnöki teljesítmény is áll mögöttük.

[link]

júl. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Szia!

Én már nyolc éve használok Beko hűtőt, semmi probléma nincs vele, pedig nem állt egy helyen, háromszor költöztettem is. Önolvasztós, de egyszer, a tavalyi évben le kellett olvasztanom, mert volt egy kis jéglerakódás a fagyasztó hátsó részében. A mosógépem is Beko, szintén nyolc éve használom. Egyszer kellett szerelőt hívnom, mert eresztette a vizet, de akkor kiderült, a melltartómból mosás közben kijött a merevítő, és az szúrta át az egyik csövet. Cserélni nem kellett, csak ragasztani. Jó és megbízható gépek.

júl. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!