Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A BEKO fagyasztók milyen...

A BEKO fagyasztók milyen minőségek és emnnyire tartósak?

Figyelt kérdés
HA valaki esetleg azt is tudja milyen kompresszor van benne.

júl. 16. 06:44
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
* mennyire tartósak
júl. 16. 06:44
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Egy mondatban a minőség és a Beko nem kompatibilis kifejezések egymással.

Ha szivatni akarod magad, jó lehetőségnek tűnik.

júl. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2. Mert mi a probléma?
júl. 16. 07:13
 4/13 anonim ***** válasza:
Semennyire.
júl. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Esetleg valami indok vagy csak beböfögtetek.
júl. 16. 08:37
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
"emnnyire" tartósak? Erre milyen indokot akarsz? Először tanulj meg helyesen "böfögni" talán válaszolni is lehet rá. Egyébként leírtuk:sz@rok.
júl. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

Sztereotípiamentes, franciaautószídás-jellegű stílus mentes, saját tapasztalat:

145 cm magas, ennek alja 107 cm kb, kombi hűtő azaz egy kisebb, de külön ajtós mélyhűtő felül és az alsó meg egy átlagos hűtő rész, de nem tudom hány literes. BEKO gyártmány, 4 éve az albérletembe újonnan vette a tulaj, aztán amikor kiköltöztem, megvettem tőle és hoztam magammal. Nekem semmi panaszom rá, tökéletesen teszi a dolgát, semmiféle hibát eddig nem produkált.

Más, de volt BEKO TV-m, képcsöves, apámtól kaptam 2001-ben és 20 évig használtam, mikor elajáándékoztam, de tudtommal most is jó még. Ez is tapasztalat és nem ez a "Fiatot, Fordot, franciát nem veszünk, tudod?!" típusú felkapott sztereotípia.

júl. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, még annyit, hogy érdemes úgy matekozni, hogy monjuk egy Miele nyilván sokkal tartósabb és jobb, de sokkal drágább is. Ha olcsó márkát veszel, mint pl a BEKO, akkor érdemes rászánni azt a kis plusz pénzt, hogy minél hosszabb garancia legyen rá.
júl. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

7. Na ez egy normális válasz és meg van indokolva , köszönöm.

A másik az egy bunkó senki.

"emnnyire"

Rögtön javítottam .

júl. 16. 09:39
 10/13 anonim ***** válasza:

Ne törődj a hülyékkel. Egy melléütés vagy egy ostoba helyesírási hiba nem ugyanaz.


Mondom, nekem bevált a BEKO, ár/érték arányban szerintem(!!!) jó választás. /7/

júl. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!