Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hova menjek ahol van légkondi?

Hova menjek ahol van légkondi?

Figyelt kérdés
Nekem nincsen itthon, pénzem sincs rá. Egy leszigeteletlen kertes házban lakom, ami fa nyílászárókkal van felszerelve. A fali hőmérő jelenleg 30 fokot mutat. Pedig az ablakok be vannak zárva, sötétítők elhúzva, valamint minden éjszaka végig szellőztetek és mégis nagyon meleg van idebent. Kétségbeesésemben már arra gondoltam hogy elmennék egy olyan helyre ami klimatizált. Tudtok ilyen helyet ajánlani, ami lehetőleg ingyen van?

júl. 11. 14:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Lidl
júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Bevásárló központok, nagyobb boltok.
júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Thunderfairy ***** válasza:
86%
Én kis asztali ventilátort használok. Szintén behuzzot függönyőkkel.
júl. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
54%
Nálam 34 °C van a szobában. Ablak keleti oldalon nyitva, mennyezeti és asztali ventilátor is max fordulaton, el lehet viselni.
júl. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ülj be egy benzinkútra enni-inni valamit. Nálunk a Mol kúton tök jó idő van, megy a klíma.
júl. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Eljöttem egy Lidl-be. Itt azért mindjárt más az idő :) Szerintem egy órát el lébecolok itt, utána elmegyek a helyi plázába. Hátha itt is hűvös van.
júl. 11. 16:34
 7/20 anonim ***** válasza:
25%
Veszel is valamit, vagy csak hűsölsz?
júl. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen házban lakom. Egy 10ezer forintos ventillátorral teljesen elviselhető. Éjszakára beteszem a ventillátort az ablakba hogy húzza be a hűvösebb levegőt.
júl. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
7-es vettem is néhány dolgot de elsősorban a légkondi miatt jöttem.
júl. 11. 17:17
 10/20 anonim ***** válasza:
69%
Hol vagy? Én itt állok a tejeknél! Gyere ide beszélgetni!
júl. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!