Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogy van az, hogy egy két...

Hogy van az, hogy egy két beltéri egységes klíma beszereléssel együtt 920 ezer, egy beltéri egységes klíma beszereléssel együtt 260 ezer?

Figyelt kérdés

júl. 6. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Kérdezd meg attól aki az árajánlatot adta.

Mi nem tudunk semmit kihámozni a kérdésedből, nincs semmi adat ami alapján véleményt tudnánk mondani.

júl. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hány éves a kapitány?
júl. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én azt nem értem, hogy plusz egy beltéri egység ennyire megdobja a költséget?
júl. 6. 23:10
 4/13 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem 3 db 3 kw-os split van a lakásban, 300 körül volt darabja.

A szomszéd 12 kw-os multit rakatott fel, neki 2 milla körül állt meg.

júl. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

"plusz egy beltéri egység ennyire megdobja a költséget?"

Mégegyszer: Nem tudjuk megmondani, mert semmi részletet nem mondtál el.

Ez kérdés így olyan mintha azt kérdeznéd hogy egy kék autó miért drágább mint egy piros.

júl. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, a több beltéri egységes klímák jóval drágábbak szoktak lenni, mint ha külön megveszed az egy beltéri-egy kültéris modelleket. Az öt beltérisnél majdnem háromszoros az árkülönbség.
júl. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem a csávó azt hiszi hogy a kültéri olyan mint egy elosztó, annyit dugsz bele amennyit akarsz.

Gyakorlatilag az az egy kültéri ami két beltérit lát el, saccperkábé annyi alkatrész van mint két kültériben. Mert ugye 2 beltérit kell ellátni hűtőközeggel és két beltériből két helyiség hőjét kell a szabadba juttatni, stb.

Te nem ugyanaz a kérdező vagy mint aki a beltéri finomhangolásos kérdést feltette? :D

júl. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez mindig is így volt, először én is egy két beltériset néztem ki, de végül két külön split klíma lett feleannyiért. A klímás aki felrakta is azt mondta, hogy jó döntés volt, mert így ha az egyik elromlik a másik működőképes marad, míg ha a multis elromlik vége az egésznek.
júl. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem az a probléma hogy drágább, hanem az, hogy nem érti. Neki más a logikája, és valószínűleg az alapján olcsóbbnak kellene lennie mint 2 split, mert 2 kültéri helyett csak 1 van.
júl. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kizártnak tartom hogy UGYANAZ a kültéri egység 1 és 2 beltéri egység esetén is.
júl. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!