Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hangerő egységesítés lehetséges?

Hangerő egységesítés lehetséges?

Figyelt kérdés
Tv műsor, ps5, youtube videó alatt beállítható, hogy egyforma legyen a hangerő? Zavaró pl amikor egyikről váltok a másikra hajnal 2kor és ordít a tv.
2022. febr. 8. 23:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindegyiken állítsd be a hangerőt X értékre és utána már csak a tv távirányítójával állítsd a hangot.
2022. febr. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A reklamokat legalabb 2x hangeron toljak az ember arcaba, tenyleg nagyon zavaro, allitani kell allandoan a hangerot.

Pofatlansag teteje hogy penzt kell fizetni azert hogy nezhesd a reklamokat, ezert nekem nincs is TV-m.

2022. febr. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg csak annyi, hogy a tv hangerejét kell állítgatni, nem azt az eszközt amit éppen használsz hozzá.
2022. febr. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Szirty ***** válasza:

"Amúgy tényleg csak annyi, hogy a tv hangerejét kell állítgatni"


Szerintem azt szeretné ha nem kellene állítgatni mert egyforma lenne a hangerő nem? :)

2022. febr. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én meg azt szeretném ha nem kellene találgatni a lottó számokat, hanem csak beírnám a jövő heti nyerőt.

A kérdezőnek visszakérdeznék, hogy mi lenne az egységes szint, ami ninden esetben azonos hangerőt eredményezne?

Amúgy a kérdés alaplán azt feltételezem, hogy nem a tv hangos, hanem a külső eszköz halk. Egy erősítő közbeiktatása segítene.

2022. febr. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sajnos csatornák közt is van hangerőkülönbség, és ezt a TV gyártói is felsmerték. Az én Samsung TV-mben van is erre beállítás, hogy ilyenkor autómatikusan igazít a hangerőn.

[link]

2022. febr. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Szirty ***** válasza:

"Én meg azt szeretném ha nem kellene találgatni a lottó számokat"


Értem én hogy mindenki szeretne valamit, de valószínűleg a hangerő normalizálásának megoldása technikailag lényegesen egyszerűbb mint az az a durván elrugaszkodott példa amit említettél.


"Amúgy a kérdés alaplán azt feltételezem, hogy nem a tv hangos, hanem a külső eszköz halk."


Én meg továbbra is azt feltételezem, hogy nem az a baj hogy halk vagy hangos, hanem hogy a hangerő nagyon különböző ami miatt a műsorváltásoknál durván változik.


Egyébként nekem is volt olyan TV-m aminél a csatornabeállításoknál a hangolás mellett ott volt az egyedi hangerő szabályzás.

Így rászánva 5-10 percet a csatornák kivezérlése elviselhetően egyformára volt állítható.


Amúgy tényleg zavaró tud lenni (ha pl. csak a youtube-ot nézzük) hogy ha már úgy is konvertélja a videót akkor nem képesek a hang kivezérlését normalizálni.

2022. febr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezzel én is kínlódtam sokat de nem lehet. TV műsoroknak is más a hangjuk. Nézel egy Netflix -et 2 film egymás után és más a hangerő igénye. Youtube pepitában.

Zenét hallgatsz és egyik számnál kell mert alig hallod a másiknál meg hangos, hiába van beállítva hogy egyen hangerő legyen.

Mikor jutunk oda hogy egységes hangerő lesz mindenhol azt nem tudom :)

2022. febr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem létezik egységes hangerő.

Innentől pedig nincs értelme tovább boncolni.

2022. febr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Szirty ***** válasza:

"...hiába van beállítva hogy egyen hangerő legyen."


Épp ez az hogy nincs ilyen beállítva.


"Nem létezik egységes hangerő.

Innentől pedig nincs értelme tovább boncolni."


Éppen ezért van értelme boncolgatni.

Van egy probléma, keressük a megoldást. :)

Technikailag egyszerű lenne megoldani.

2022. febr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!