Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan aki melirozott...

Van itt olyan aki melirozott hajjal rendelkezik?

Figyelt kérdés

Nektek is szokta a fodrász "árnyalni"?

Vagyis melirozas után még vizesen Ken rá valamilyen színezőt, amivel picit egysègesít. Mivel többször meliroztattam ezert nem mindenhol egységes a szín/ sokféle színű tincseim lesznek.

Tehát a melirorazzassal leszőkiti a fodrász a tincseket és utána színez.


Most otthon szeretném a színezest élvegeznj. Mert a fodrászom 200kmre van tolem és nem tudtam más fodrász találni akiben meg is bízom.



Egyszer voltam fodrász kellekesbe és valami hihetetlen szar "színezőt" vetettek meg velem, brutál fénytelen barna színű valamit.. amit nem is vizes hajrá kellett feltenni.



Fodrász persze sose árulja el mivel színezi, rafkós. Meg is értem, ne kiserletezgessek notthon a hülye.

De ez nem lehet olyan bonyolult.



Tudnátok ajánlani valami közepes barna/bèzses/aranybarna hajszínezőt?



#Hajszínező, egysègesítès, ragyogó fény
2021. jún. 30. 12:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Otthon meg ne próbáld!! Inkább keress fel egy fodrászt!!!
2021. jún. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!