Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Más is rendelkezik ilyen...

Más is rendelkezik ilyen hajjal? Hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy engem szerintem a világ legrosszabb, legsilányabb minőségű hajával vert meg a sors. Hiába van belőle sok, de nem sokra megyek vele mert annyira elképesztően vékonyszálú és törékeny hogy még a fodrász is meresztgette a szemét mert ilyet nem lát minden nap. Olyan gyenge hogy szinte azonnal a fejemre lapul már 1-2 órával mosás után (avonos hajtömegnövelő sampont, balzsamot és nivea hajtömegnövelő habot használok, a végeire pedig hajvégápolót). Ha csak erősebben ránézek már törik, válnak szét a végei és rettenetesen csomósodik is. Rövid hajat nem akarok mert az nagyon nem áll jól, viszont így egy kínlódás az egész mert soha nem áll sehogy, lelapul és az egész megjelenésemet lehúzza, ronda. Akinek ilyen haja van, hogy ápoljátok, milyen frizurát hordtok, mit kezdtek vele?
2010. szept. 29. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne kenj rá ennyi szart! De tényleg. Addig az égvilágon semmi baja nem volt a hajamnak. Még balzsam oké, ha jól kimosod, m ert anélkül hosszú hajat kifélsülni... Brr... De a haboktól meg egyéb ilyen vackoktól csak elnehezül és kiszárad a hajad, csak ront a helyzeten. Sokáig vállig érő, kicsit tépett hajam volt, de nem ez a tucat vasalt izé, hanem olyan borzasabb. :D Egyszerű volt kezelni meg minden, ahhoz elég hosszú, hogy hátra lehessen épp fogni. Fejjel lefelé megszárítod és kész is. Csak pár év után meguntam. :( De mostmár derékig ér lassan és kész rémálom. XD
2010. szept. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sziia!

Nekem szerencsére jó hajam van :) de amikor avonos samponom volt akkor nagyon hamar zsírosodott és olyan semmilyen volt.

Akkor vettem balea sampont és az nagyon jó volt! Szép lett tőle a hajam :)

Utána anyum vett nekem garnier-t ami az eddigi legjobb :D

Ez volt olyan 1-másfél éve és azóta azt használok.. szóval szerintem először válts sampont:)

2010. szept. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hordd összefogva. rázz bele és úgy lesz tartása.
2010. szept. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért használok avonos sampont mert eddig ez vált be a legjobban, pedig rengeteget próbáltam. A habot is azért használom mert akkor legalább nem annyira lapul le mint nélküle. Akinek jó haja van az nem tudja milyen ez, nem marad attól úgy hogy összerázom... És nekem derékig sose nőne meg, max hossza a lapockámig ér, de akkor már annyira elszálkásodik a vége.
2010. szept. 29. 20:43
 5/10 anonim ***** válasza:

nekem is sok, de vékonyszálú hajam van amit ha kiengedve hordok akkor eléggé gubancosodik.

Ha egy kicsit magától is hullámos a hajad és elég hosszú is akkor aludj úgy h felkontyolod a fejed legtetejére és akkor reggelre nagyon jó göndör lesz és lesz tőle tartása. Én általában ezt csinálom, továbbá előrehajolok és miközben bele-beletúrok a hajamba lakkot fújok a tövekhez ez is megemeli egy kissé.

remélem tudtam segíteni.

2010. szept. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szög egyenes :( Ha lenne egy kis hullám benne már nem lapulna úgy le de sajnos a hullámosítással is hiába próbálkozom, egy óra alatt kirúgja magát. A dauer meg felejtős, tövig le is törne tőle.
2010. szept. 30. 01:01
 7/10 anonim ***** válasza:

fura, hogy ennyire nincs tartása a hajadnak, de a hullámok nem maradnak benne. elvileg ha vékony szálú meg puha, akkor annak tartósabbnak kellene lennie... becsavarod, összeborzolod, befújod hajlakkal és kilapul?

egyébként nekem jó hajam van, de az előrehajtott fejjel szárítás tényleg beválik, illetve tupírozd meg és fújd be hajlakkal [alulról is!], attól szintén dúsabb lesz. ezt a sok habot meg mindenfélét én sem ajánlanám, csak elnehezítik a hajad, de ha szerinted segít, használd.

2010. okt. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Attol hogy vekony szalu meg nem kellene ennyire tornie.

Lehet hogy valami vitamin hianyod van vagy belso problemad.Taplalkozas nagyon befojasolja a bor es haj allagat.Az en hajam is vekonyszalu de nem toredezik.probalj meg mindennap enni olajos magvakat,dio a legjobb,avokado,hal,olyan eteleket ami omega 3 -mat tartalmaz.Nem fogsz valtozast latni egyiknaprol a masikra de 2-3 honapon belul biztosan.

2010. okt. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A táplálkozásommal szerintem nincsen gond, de világ életemben ilyen törékeny volt. Lehet hogy fura hogy vékonyszálú és mégis kirúgja magát hamar, de így van. Ha becsavarom akkor kicsit tartósabba, kb fél napig, de ha besütöm annak 1-2 óra alatt annyi, mintha nem is csináltam volna semmit. A fejjel lefele szárítást, borzolást már próbáltam (szinte mindent) de a hatása szintén max 1-2 óra. Ha tupírozom és lakkozom annak annyi az eredménye hogy iszonyat gubancos lesz és összeragad a lakktól, de ugyanúgy lelapul. Igaz most már elég hosszú, a hátam közepéig ér, de nem szeretem ha rövidebb, nem áll jól.
2010. okt. 1. 15:22
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja, a magvakra visszatérve, annak pont a bőröm látja kárát, ha eszem akkor hatalmas gennyes pattanások jönnek ki rajtam...
2010. okt. 1. 15:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!