Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Izzasztó kérdés! Hogy kezelitek?

Izzasztó kérdés! Hogy kezelitek?

Figyelt kérdés

Lehet már unjátok az ilyen jellegű kérdést, de már muszáj, h megkérdezzem, h ti mit tesztek izzadás ellen?

Én csinálhatok bármit, semmi nem segít.

Kipróbáltam 100 deot, stiftet, ezt az solutio antisudorica-t, de annyira kicsípte a bőröm, h szétvakartam (pedig csk vizes vattakorongra fújtam belőle). Arra is gondoltam, h ez stresszes izzadás, azért nem használ. Nem tudom.

Ha van vvmi tippetek írjátok meg nekem lécci.

V vmi praktika? Teák? Méregtelenítés?

köszi

21/L


2011. márc. 23. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem a rexona spray dezodor nagyon bevállt. ezenkívül figyelj oda milyen anyagú felsőket hordassz.
2011. márc. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen voltam én is. Állandóan hintőporoztam magam h legalább késleltesse, és akkor valamivel jobb volt, bár nekem nem az rendes erős izzadtság szagom volt, hanem vmi más de fura szaga volt. Mióta garnier mineral sensitive-t használok azóta nincs ilyen gondom.

16/L

2011. márc. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Annyiszor olvastam a Solutio Antisudorica-t, tegnap megvettem kemény 350Ft-ért:D Nagyon jó!!! Nem kell utána még deó se. Este kend be a hónaljadat, reggel pedig ha szeretnél valami illatot akkor deót is de amúgy nincs rá szükség. Semennyire se izzadtam egész nap hat! Ha frissen borotvált a hónaljad pá percig csípheti, de ki lehet bírni:)


19/L

2011. márc. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok nehari de vhogy nem vettem észre hogy már próbáltad:/ Akkor viszont nincs ötletem sajnos:S Nekem ez vált be:S


19/L

2011. márc. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én hallottam olyat, h pár botox injekciót adnak a hónaljadba, és utána nem izzadsz.. Egyik nap volt a tv-ben.. Biztos drágább, de tartós.. :D
2011. márc. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

18/F

én is eléggé izzadós vagyok, nagyon sok dezodor nem vállt be. nem tudom, hogy próbáltál-e már férfi dezodort. Én a gilette professional power izzadásgátlót használok. nagyon erős, illata nem érzik, de ha mégis van lágyabb illatba is, szerintem próbáld meg, nem drágább mint a többi dezodor. nekem annyira hatott, hogy eddig nyáron mindig volt "pisztolytáskám" most már egyáltalán nincs, de ha elfelejtem egy este használni észre se lehet venni, annyira tartós.

2011. márc. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! :) Nagyon!

Kipróbálom ezeket, amit mondtatok, hátha segít.

A sudoricat meg el se tudom képzelni, h nektek hogy hogy nem csípett. Én megőrülök, pedig nem nagy mennyiséget viszek fel belőle.

Várok még ötleteket!

2011. márc. 24. 07:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!