Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Valahogy ki lehet játszani a...

Valahogy ki lehet játszani a mosógép súlyautomatikáját?

Figyelt kérdés

1 hete vettünk egy LG mosógépet. Minden nap mosok vele, eddig oké is volt a működése. Ma azonban észrevettem, hogy a pamutmosási, kb. másfél órás program helyett szinte kereken 4 óra jelenik meg a kijelzőjén indítás után. Nem is futott le gyorsabban a program. Rájöttem, hogy azért, mert beraktam úgy vagy 10 pár zoknit, hogy azokat előre átmostam kissé és ezért vizesen jóval nehezebbek lévén megnövelte a program a mosási időt. Legalábbis ezt feltételezem. Miután 3 gyerek mellett van azért olyan folt, amit kicsit előkezelni kell, ezt nem szeretném kihagyni. Viszont 4 órát se fusson már egy program úgy, hogy erre direkt rákérdeztem és még a leghosszabb programra se mondtak ennyit. Lehet ezzel valamit kezdeni?

Köszönöm a válaszokat!



2023. ápr. 9. 12:55
1 2 3
 1/30 Szervizmérnök úr ***** válasza:
89%

A programtáblázatot kellene szerintem átnézni, hátha van olyan szimpatikusabb program, ami az adott feladatot elvégzi, ha más elnevezéssel is.

Meg a használati utasítás esetleges rejtelmei, de azt nem tudom, mennyire nézted át és van-e benne valami okosság ezzel kapcsolatban.

2023. ápr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

A használati utasításban mit írnak a súlyérzékelésről?


Nekünk nem LG mosógépünk van, de ki lehet rajta kapcsolni ezt a funkciót

2023. ápr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%
Előmosás nincs valamelyik programban? Az pont az ilyen foltok eltávolítása miatt van.
2023. ápr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, átböngésztem újra a használati utasítást, neten is egy-két helyen néztem, sehol nem találok a súlyautomatikával kapcsolatban konkrétumokat. Kikapcsolni szerintem nem lehet, legalábbis erre sem találtam semmit ill. a boltban majd rákérdezek. A programtáblázatot megnézem és kipróbálok más programot. A mosás becsült idejét nem írja ki rögtön bekapcsoláskor - hogy gyorsan váltani lehessen - hanem csak egy kis idő múlva (nyilván, ha már mérlegelt).
2023. ápr. 9. 13:33
 5/30 A kérdező kommentje:
Az előmosással is ugyanott vagyok, kb. duplájára növeli a mosási időt a táblázat alapján.
2023. ápr. 9. 13:37
 6/30 anonim ***** válasza:
Mi a gép pontos típusa?
2023. ápr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os! LG F4WV329SOE
2023. ápr. 9. 13:45
 8/30 anonim ***** válasza:
36%
Sajnos nem tudom a választ a kérdésre, de együttérzek veled. Én is gyűlölöm, hogy a mai mosógépekkel már mindent lehet, csak mosni nem. Berakom a cuccot, és méricskélni kezd, meg felülbírálja azt amit mondok neki. Nagyon idegesítő.
2023. ápr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
47%
#8: lehet velük mosni, csak érteni kell a gépedhez.
2023. ápr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
84%

Igen, a vásárlás után egy héttel elolvassa a kezelésit.

Én a vásárlás előtt egy héttel olvastam, hogy olyat vegyek, ami tudja azt amit szeretnék. Az enyémen az extra funkciók opcionálisak, hozzáadhatóak.

Pl. amikor a kutya pokrócát mossa, akkor nem kell nekem hogy fél órát hintáztassa, vagy 3 alsógatyát, nyomok egy gombot és kész.

2023. ápr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!