Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosógép tetejéről centri...

Mosógép tetejéről centri slatt minden lepotyog?

Figyelt kérdés
A mosógép tetején van a műanyag szennyestartó, mert kucsi a fürdő és csak ott tudjuk gyűjteni a szennyest. De ahogy elkezd centrizni, annyira rázkódik hogy leesik róla. 1 éves lg mosógép, 1000-es fordulaton is nagyon rázkódik és a magasabbon is. Kevés ruhával és a max súllyal is. A diegoban vettem alá rázkódás ellen gumiszőnyeget, semmi értelme. Mi lehet a gond? Vízszintbe is van, a padlólap nem girbe gurba.
2023. ápr. 9. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mivel nézted meg, hogy vízszintben van-e?
2023. ápr. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Gumiszőnyeget a szennyestartó alá tetted vagy a gép alá?
2023. ápr. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vegyél a gép tetejére mosogép teritőt nem lesz olyan csúszós
2023. ápr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Van rajta terítő is, az is lemegy mindig. A gumiszőnyeg értelemszerűen a mosógép alatt van.
2023. ápr. 9. 12:27
 5/13 Szervizmérnök úr ***** válasza:
58%

"A gumiszőnyeg értelemszerűen a mosógép alatt van."

Elég baj.

Arra nem gondoltál, hogy a gép tetején kellene növelni a tapadást?

Alá pedig általában semmi értelme, a mai gépek nem ugrálnak odébb. A gyárilag tervezett lábbal jónak kell lennie.



"vettem alá rázkódás ellen gumiszőnyeget, semmi értelme."

Erről beszélek. Értelemszerű.

2023. ápr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ajánlotta az eladó hogy ezt szoktak alá venni te ezermester, inkább nekik hiszek. A tetejére minek tegyek 5 kilós gumiszőnyeget elmagyaráznád? Szerintem fel se fogtad mi a probléma csak okoskodsz.
2023. ápr. 9. 12:43
 7/13 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Bolti eladók, ne nevettess... Nem mondom, némelyik lehet tapasztalt, de tudomásul kell venni, hogy az nem szakember általában.


Te is próbálj inkább szöveget értelmezni, pontosan így fogalmaztam:

"gép tetején kellene növelni a tapadást"

Nem azt mondtam, hogy a feleslegesen vásárolt helyfoglaló lomot pakold oda. Kreatív gondolkodást tételeztem fel, ebben tévedtem csak.

Plusz lennének itt még további dolgok a gép működésével kapcsolatban, amire a továbbiakban esetleg kitértem volna.

De ha nincs tisztelet, akkor én sem erőltetem az információk átadását.

2023. ápr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam megkérdezem itt hátha járt valaki hasonló módon, de nyugodj meg kedden szakemberhez megyek, nem gyakorin várok megoldást és főleg nem tőled. Műszaki szaküzletben ahol az eladó háztartási gépeket javít és boltja is van, azaz feltételezhetően nem levegőbe beszél, te meg azt mondod az ilyen eladók nem értenek hozzá? Túl sokat gondolsz magadról. Én százszor hiszek ilyen embernek, mint itt piszkálódó okostojásnak, ski húsvét vasárnap is itt játsza a megmondót.
2023. ápr. 9. 13:26
 9/13 Szervizmérnök úr ***** válasza:

"te meg azt mondod az ilyen eladók nem értenek hozzá?"


Valami másik műsort néztél közben megint, pontosan így fogalmaztam, próbáld értelmezni:


"Nem mondom, némelyik lehet tapasztalt, de tudomásul kell venni, hogy az nem szakember általában."


Egyébként igen, sok butaságot összehord némelyik eladó, amikor olyan szakmába szól bele, amihez nem ért.


"A diegoban vettem alá rázkódás ellen gumiszőnyeget, semmi értelme."


Hétköznapi fizikát kellene csak érteni. Egy ilyen alátét a talajra átadott rezgéseket csillapíthatja, az alattad lakót is kímélheti, a gép elmozdulását is megfoghatja. De a gépház kilengéseit még szabadabbá is teheti. Okos dolog volt megvenni...

Utána következett volna a probléma megközelítése más irányból, de ha ilyen ideges vagy és rosszindulatú, akkor jól tettem, hogy nem részleteztem már az elején.

2023. ápr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Dolgoztam Diegoban. Termékismeretből vizsgáznunk kellett és folyamatosan tesztelték a tudásunkat. Mármint az ottani termékekből. Szóval hozzáértő volt, hacsak nem fogtál ki egy tanulót.
2023. ápr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!