Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosógép tetejéről centri...

Mosógép tetejéről centri slatt minden lepotyog?

Figyelt kérdés
A mosógép tetején van a műanyag szennyestartó, mert kucsi a fürdő és csak ott tudjuk gyűjteni a szennyest. De ahogy elkezd centrizni, annyira rázkódik hogy leesik róla. 1 éves lg mosógép, 1000-es fordulaton is nagyon rázkódik és a magasabbon is. Kevés ruhával és a max súllyal is. A diegoban vettem alá rázkódás ellen gumiszőnyeget, semmi értelme. Mi lehet a gond? Vízszintbe is van, a padlólap nem girbe gurba.
2023. ápr. 9. 12:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Vízszintben van? A szállítási dobrögzítő csavarok ki vannak véve? Mennyi ruhát mosol? Mert ha csak kb. 2DB nadrágot, akkor lehet, hogy kiegyenlítetlen a töltet.
2023. ápr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem tudtam hogy diegoban is lehet mosógépet venni a szakszerű eladóktól😀 Gyengébbek kedvéért: az eladó mondta hogy akár a diegoban is tudok venni gumiszőnyeget és útba esett, hát vettem. A másik hogy kertes házam van és a dobrögzítőt ha nem veszed ki, a mosógép kuka.
2023. ápr. 9. 19:17
 13/13 anonim ***** válasza:

"dobrögzítőt ha nem veszed ki, a mosógép kuka."

Nem mindig. Munkahelyemen beállították a mosógépet. Centrizésnél sétált össze-vissza. Pár hónap elteltével végre megjött a szerelő. Bent maradt egy rögzítő csavar. Utána tökéletesen működött a mosógép.

2023. ápr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!