Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosógép vásárlása előtt...

Mosógép vásárlása előtt állok. Ki milyen mosógépet javasol megvételre? És miért? KI milyen mosógépet nem javasol megvételre, és miért nem?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 4. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Azért az igényeidről írhattál volna valamit... Én most vettem egy ilyet, igazából nincs róla mit írni, az én elvárásaimnak eddig megfelel, működik, igaz, még csak úgy 2 hónapos, szóval muszáj neki. Nem akartam rá sok pénzt szánni, nem érdekelnek 100 féle programok meg automatika, amiket sose fogok használni.


[link]

2023. ápr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp olyat vegyél, aminek van szervize az országban és jó az alkatrész ellátottsága. Viszont sajnos a mostani mosógépeket körülbelül 5 évre gyártják, addigra berozsdásodik a teteje(ami még nem lenne baj, eszétikai probléma, de az ugyanolyan márkájú régi mosógépem teteje egyáltalán nem rozsdásodott), folyni kezd belőle a víz, eldugul a mosószeradagolója, csapágyas lesz, stb.
2023. ápr. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1400-as fordulatú centrifugával vedd.
2023. ápr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb. így van (1-es voltam), én is azért vettem az Euronics-tól, mert tudom, hogy van boltjuk, nem csak holmi akárhol van webshop, ezért inkább fizetek valamivel többet, és van hol verjem a pultot, ha valami gond van. A szervizhez semmi közöm, nem tőlük vettem (amíg tart a gari).
2023. ápr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerelő ajánlotta az LG elöltöltőset direct drive.

Felültöltősben Electrolux-ot ajánlott.

Lg-nél maradtunk 10 éve semmi baja.

2023. ápr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

Egyetértek #5-tel. Elöltöltősből több LG-nk is van, mind működik, nemsokára veszünk mégegyet. A Direct Drive motorra 10 év garancia van, és nagyon jó minőségű. Ez az ár- és minőségkategória a Bosch, az AEG/Electrolux vagy a Samsung. Vagy vehetsz még Beko-t vagy Gorenje-t. Kerüld a Whirlpool-t, az Indesit-et és a Candy-t! Felültöltősből CSAK AEG-et vagy Electroluxot vegyél, a többi nem mos jól, a Whirlpool vagy az Indesit leéghet stb.

Bátran kérdezz ezzel kapcsolatban!

2023. ápr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!