Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen mosógépet vennétek...

Milyen mosógépet vennétek maximum 150-ből?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 3. 12:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet vettünk kb egy éve:



Electrolux EW6T5261H


Meg vagyunk elégedve

2023. ápr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. ápr. 3. 12:46
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
140.000 forintból vettünk LG F4J3TN5WE mosógépet, 2 éve. Ha jó mosógépet akarsz, akkor LG-t vegyél. A gyártó által 10 év garancia van a motorra. Vehetsz még Samsung-ot vagy Bosch-t, ami ugyanez a kategória. Középkategóriás, de jó minőségű a Beko vagy a Gorenje. Amit kerülj, az a Whirlpool, a Hotpoint, az Indesit, a Candy és a Hoover. Ebben a kategóriában jó vagyok, szóval bátran kérdezz.
2023. ápr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

A motorra szóló 10 év garancia csak parasztvakítás, mert pont nem a motor szokott tönkremenni, hanem minden más.


Whirl tényleg fosi, soha többet, 2 éve vettük és már rohad a teteje.

2023. ápr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Felültöltős komoly massziv inkább egyszerűbb elektronikasat rozsdamentes kasztnisat ,nem szaritogépeset . Lemez rothad a komplikált lefagy az oldalajtós dobja leszakad a terhelestől és a a vizkő eleszi a tengelyt . Centribe a Hajdu verhetetlen .
2023. ápr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 NTBS ***** válasza:
Akciós ár.
2023. ápr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Olyan van nekünk is, mint az első válaszolónak, de fél éven belül elkezdte enni a rozsa. Rendeltetésszerű használat mellett.
2023. ápr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
66%
Én ilyenkor arukereso.hu-n meg argepen kezdek, megnezem a legjobb velemennyel rendelkezoket az arkategoriamban, aztan finomitok meretre.
2023. ápr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Lehetőleg LG-t esetleg Samsungot, és ha direct drive-os akkor mégjobb. Ezeket még lehet javítani,ha mégis valami lenne velük. Whirlpool, indesit, bosch,beko és a társaik ezek felejtősek. Nekem mosógépszerelő ajánlotta ezt, és nem is bántam meg. 3 éve samsungunk van és semmi baja. A fent leírt gépek egyébként mind voltak a beko-t leszámítva és egyik sem bírta nálunk 3 évig,sőt az indesitet másfél éves korában garanciálisan hajítottam ki a házból,mert tönkrement és a szerelő sms-ben írta,hogy 11 és dél között jön,erre mégis odaállított reggel fél 9-re és amikor telefonált hogy nincsen otthon senki nálunk,csak 5 percet kértem,hogy a feleségem hazaérjen,mert a gyerekeket vitte az óvodába,azt mondta,hogy ő már úton van a következő címre,ha azt akarjuk hogy garanciába megjavítsa,akkor legközelebb a kiszállást ki kell fizetnünk. Ez már tíz éve volt kb. remélem azóta fejlődtek a szervízes kollégáik. Felültöltős BOSCH-ban Lengyel csapágy és szimering volt, két és fél évet bírt,a baj az,hogy amikor elkezdett kávédaráló hangja lenni,kiszivárgott a víz és rá a motorra és az hazavágta az elektronikát. Van egy panasonic tartalékban,az is csak a neve egyébként hagyjuk, de cseréltek benne a garancia alatt elektronikát,mert elfelejtett néha centrizni, kétszer cseréltem benne szimeringet és csapágyat és fűtőbetétet,de előnye,hogy ez még javítható volt. A whirlpool-ok szétrohadnak és már azok sem javíthatóak. És a szomorú az,hogy ezek valamikor elnyűhetetlen jónevű gépeket gyártottak. A nagy spórolás meghozta a az eredményt
2023. ápr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Samsung,Bosch Lg. elöltöltős.

Bekot soha .

2023. ápr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!