Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen márkáju Klimát vegyek?

Milyen márkáju Klimát vegyek?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!

Klimát szeretnék venni, és azt beépítetni.

Midea márkáju klimára gondoltam mert azt mondják az a legjobb.

Viszont látom hogy van inverteres, meg mindenféle fajta klíma.

Nekem a szobámba kellene, ami 4,5x5méter, és 240 magas.

hütő/fűtő és táv irányításu kellene, milyet ajánlotok?

Vagy valami rész infót tudnátok adni, hogy mi a különbség klíma és klíma között? Pl. mi az az inverteres klíma stb. Bármi infó jól jönne, mert nem vágom ezt a dolgot abszolúte nem...


2022. jún. 24. 18:30
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Mondjuk elég húzós ez a die kén ára
2022. jún. 30. 17:13
 12/21 A kérdező kommentje:
Bocsika diktáltam, és elküldte így. Szóval azt akartam mondani hogy elég húzós ennek a daikin ára, Amit kinéztem ez 430 000. Mennyi lehet ennek a felszerelése? Ugy cakk pakk?
2022. jún. 30. 17:14
 13/21 anonim ***** válasza:
Klima szerelőktől kérjél ajánlatot. Sok mindentől függ.
2022. jún. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
80-90 ezer forint az alap, 3 méteres csövezéssel egy átlagos telepítés. Nagyobb távolság esetén + 8000 forint/méter.
2022. jún. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

14

Itt semmi extra nincs. Oda ahova fölteszi a klímát a szembe ki tudja vezetni a 30 cm-es falon, és oda tudja telepíteni a külső részt is. Tehát akkor ezek szerint egy 520-ba benne lesz

2022. júl. 1. 02:27
 16/21 A kérdező kommentje:

Azt nézegetem, hogy a Daikin jóval drágább mint más egyébb klímák. Miért?

Miért éri meg azt venni, pl. egy 2,5 kw-osat 430-ért, mint egy másikat 260- vagy 300-ért?

Tartósabb? vagy miért???

2022. júl. 1. 11:19
 17/21 anonim ***** válasza:

Mert a mercédesz drágább mint az opel.


Daikin minőségi japán, nem kínai xar. Olvasgass utána melyik márkánál mik a tapasztalatok. Nem kötelező ezt választani.

2022. júl. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

17:

Nem biztos hogy van idő keresgélni össze vissza, főleg ha mindenféle olyan találatot dob ki, ami bla-bla-bla, csak arról nem ír amit keresek4 Másrészt érdekes módon az egyik ezt favorizálja, a másik meg azt. Épp ezért (is) jó megoldásnak tünt ezen a fórumon rákérdezni a dolgokra, hátha kapok hasznos választ olyantól is, akinek komoly tapasztalatai vannak e téren.

2022. júl. 2. 08:58
 19/21 A kérdező kommentje:

17: Azt hiszem nem voltam elég világos akkor, amikor kérdeztem :(


Nem ismerem a klímák tulajdonságait... Nekem NEM olyan kellene ami ilyen olyan dizájnal és telepakolt f@szságg@l "parasztv@kít@n@k" , hanem olyan kellene, ami tartós, és funkcióját megbízhatóan betölti.

Autóból sem vennék BMW-t vagy Mercit, mert azok ált, 4-5 év után szarok lesznek, inkább veszek keleti autót, (most is az van!) mert a megbízhatóság hosszútávon sokkal fontosabb nekem. Autók terén ezt nagyjából tudjuk, de klímák terén nem tudom hogy van e ilyen, ha van, akkor melyik márka lenne az?


Remélem foglalkoztok még a kérdéssel így is, mert a remény hal meg utoljára :)

2022. júl. 2. 09:07
 20/21 anonim ***** válasza:

19: Szerelők jó része sem ismeri a piacot. Én felhasználó vagyok. Cégnél, odahaza is Daikin van. Irodában lévők egyike másika 10 éves. Kutya bajuk. Ja igen drága.

NoName -ben én nem tudok bízni. Nekem a nyugalom ennyit megért.

Semmi gond nincs abból hogy utánna akarsz járni megéri e a pénzt neked.

De ezt nem a gyik ra járók fogják neked tálalni. Nincsennek szaértők sokan itt. Googli kereséssel időt kell bele fektetned.


Nincs összehasonlítási alapom hogy ez ilyen vagy olyan. Ráadásul évről évre változnak a típusok, újak jönnek, gyártók jönnek mennek.

Nekem otthon hűtő fűtő klímám van, gőzöm nincs melyik típus, ha kell működik, évente kijönnek karbantartani és ennyit tudok.

2022. júl. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!