Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen márkáju Klimát vegyek?

Milyen márkáju Klimát vegyek?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!

Klimát szeretnék venni, és azt beépítetni.

Midea márkáju klimára gondoltam mert azt mondják az a legjobb.

Viszont látom hogy van inverteres, meg mindenféle fajta klíma.

Nekem a szobámba kellene, ami 4,5x5méter, és 240 magas.

hütő/fűtő és táv irányításu kellene, milyet ajánlotok?

Vagy valami rész infót tudnátok adni, hogy mi a különbség klíma és klíma között? Pl. mi az az inverteres klíma stb. Bármi infó jól jönne, mert nem vágom ezt a dolgot abszolúte nem...


2022. jún. 24. 18:30
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja igen, és természetesen hosszú távra tervezek, nem szeretnék 2 évenként ujat venni, mert ratyit vettem olcsón... Nem tudom van e ilyen a klima gyártók között, de azért leírtam hátha számít :)
2022. jún. 24. 18:33
 2/21 anonim ***** válasza:
Ma már csak inverterest kapni, ami szabályozza a teljesítményt, nem pedig ki-be kapcsol. Fűteni is tud ma már a legtöbb, de csak átmeneti fűtésre, amíg nincsen kint fagy. Ha fagyban is fűteni akarsz vele, akkor téliesített kell.
2022. jún. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Daikin a best.
2022. jún. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
És a fent írt légtérhez milyen kw-osat vegyek?
2022. jún. 24. 19:38
 5/21 anonim ***** válasza:
daikin.hu
2022. jún. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Millió jó és rossz cikk van a neten a klímavásárlásról, nem kívánom újra meg újra ugyanazt leírni. Hetente többször megkérdezik, ennek elkerülése érdekében lenne a kereső.
2022. jún. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

6:Oké

De arra kaphatnék választ, hogy a fent írt légtérhez milyen kw-osat vegyek???

2022. jún. 24. 21:15
 8/21 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha felveszed egy szakemberrel a kapcsolatot, mert úgyis csak az szerelheti fel. Nem is szeretik, ha az ügyfél megveszi előre a saját eszétől. Majd ő a helyszínen elmondja, hogy milyen lehetőségek vannak. Tervezéstől a kivitelezésig megcsinálják, klímát is viszik, és utána legalább évente tisztítani fogják.
2022. jún. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A fenti helyiségbe elég lesz egy 2.5 kW-os klíma. (#6)
2022. jún. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
9: köszönöm!
2022. jún. 30. 17:13
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!