Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » 1 éves a Whirlpool mosógépem....

1 éves a Whirlpool mosógépem. Kezdjek el spórolni egy újra?

Figyelt kérdés

nézem, mindenki szidja, mint a bokrot, hogy pár év után bemondják az uncsit.

az enyém még csak nem is volt olyan észveszejtő drága, mert szépséghibásként vettem, és így volt 60ropi. megnéztem euronicsban, ott uez volt 100ropi. persze, azért hátbavág, hogy kb kidobtam egy kisebb havi fizut egy hulladékra...

sokan dicsérik az AEG-et. mi az ami még ajánlott, és nem ájulok el, ha megnézem az árcédulát?


2010. szept. 17. 17:57
 1/8 anonim válasza:
ja, kezdhetsz. nekem a hűtőm meg a mosógépem is whirlpool, a fene enné meg, hogy nem hallgattam más véleményére. kész katasztrófa mindkettő.
2010. szept. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne spórolj,valahol csak lesz "ingyenhitel"!>BOCS<

Nyugi ! Nem lesz vele gond/remélhetőleg/4-5 évig.Csk gondolj bele! Ezelőtt 30 évvel két-kétésfél havi fizu volt egy jó(hajdu-energomat)mosógép....---mennyi is most 2-2,5 havi fizu ? No annyi egy jó mosógép.

2010. szept. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha újabb típus akkor még kihúzza a garancia végéig(2év)aztán jönnek a gondok.

Szerintem megfizethető minőség az Electrolux-nál kezdődik(75 000Ft-tól/átlag).De az Electrolux még 5 év múlva is szépen teszi a dolgát!

2010. szept. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekünk is Whirlpoolunk van,már vagy 8 éves,és kutya baja! Ne parázz,nem lesz vele gond.
2010. szept. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hallod neten lehet venni HAJDUT!!magyar gyártmány azis ugyanolyan modenr már mint a többi szar ka miénk már 10 éves és nem volt még semmi baja de komolyan mondom!!!!
2010. szept. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az én whirlpool mosógépem 6 éves. Egy hónapja cseréltettünk benne 5000 Ft-ért szivattyút. Olyan mintha új lenne. Ne parázz! Nekem nagyon bevállt. Imádom. Anyukámnak indesit van, 1-2 hónap eltéréssel vettük. Hasonló áron. Az övé is szuper, neki is szivattyút kellett már benne cseréltetnie, viszont neki sokkal hosszabb a mosási ideje. Szerintem így még a whirlpool gazdaságosabb is.
2010. szept. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 2-3 év múlva kezd el spórolni egy új mosógépre.
2010. szept. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem spórolhatsz nyugodtan, mert egy f*s. Ha nem alkatrész megy benne tönkre, akkor majd ereszti a vizet (persze rejtélyes okból!) vagy csapágyas lesz, vagy nem mos rendesen. Nekem Whirlpool a mosógépem, a mosogatógépem és a hűtőm és ha volna kéznél kis kalapácsom, akkor mindet apróra törném.
2010. szept. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!