Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Whirlpool AWT 2050 mosógépem...

Whirlpool AWT 2050 mosógépem mellett újabban kis víztócsa van, ha lejár a program. Szerelőt kell hívnom? Mi lehet a baj? Kb.10 éves, eddig nem volt baj vele.

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valahol kikopott a szimmering és szivárog a víz. Pld a szívattyúnál az van legalacsonyabban.Ha kevés víz van akkor nem cső elrepedés van vagy nem az üst szimmeringje rossz.10éves gépnél ez nem rendkívüli.
2011. jan. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 bp1985 ***** válasza:
Igen, tipikus wh betegség. Nem biztos, hogy gazdaságos a javítása, mert pl megjavítja, és fél év múlva újra folyik. WH terméket csak, és kizárólag beépíthetőt szabad venni. A többi a kukába való:( Ugyanilyen wh gépünk volt, csak nekünk a dob szakadt ki mosás közbe. Kijött a wh hivatalos szerelője, és ő annyit mondott, hogy ha mosógépet akarunk, akkor a wh-t elfelejtjük.
2011. jan. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, bár nem vidítottatok fel...Kis víz van, igen, és működik is normálisan a gép, azzal nincs baj.Most nem tudok újat venni, úgyhogy tovább kell használnom.Van ennek veszélye?Ha nem érdemes javíttatni, mit tehetnék egyebet..
2011. jan. 23. 22:47
 4/12 A kérdező kommentje:
Bocs, mi az a "szimmering" ? (Magyar szakos vagyok:))
2011. jan. 23. 22:49
 5/12 bp1985 ***** válasza:
Ha nem javítható, akkor sajnos venned kell másikat. De semmiképp ne wh-t.
2011. jan. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Pumpusek válasza:

Hogy mi a szimering? Tulajdonképpen egy gumigyűrű, amit tömítésre használnak. Általában olyan forgó tengelyeken alkalmazzák, melyek folyadékkal töltött berendezésekbe, alkatrészekbe vannak beépítve.

És ne feledd: A Goodle a jó barátod! :)

2011. jan. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Javíttatsd,ha lehet ! Ez még nem elektronikus vezérlésű.Ha a mai gépet nézed,mára-10év-már 2-t elfogyasztottál volna.

Be kelene határolnod,hol ereszt,és mikor.Mikor tölti a vizet,amikor mos,vagy mikor centriz? Esetleg mindig?

2011. jan. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Még nem figyeltem meg, hogy mikor ereszt, ha beindítom a gépet, magára hagyom.Kis tócsa van előtte, mire lejár a program.Majd megfigyelem.S keresek egy szerelőt.Remélem, javítható.S hátha nem kerül olyan sokba.

Köszönöm a segítséget.

2011. jan. 24. 22:36
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

".Kis tócsa van előtte, mire lejár"


Nem a szűrő van kilazulva?

2011. jan. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóra gondoltam..hogy kinyúlt az "o" gyűrűje és becsavarásnál mellément.

Öreg wh-nak "szokása",hogy a dobbelső és a tető/betöltőnyílás közti csatlakozó gumi/műanyagnál ereszt.

Én a réginken kilazítottam azt a nagy drót-bilincset,jól bekentem alatta szilikonos tömítővel.és úgy visszaraktam,és nem ereszt.

2011. jan. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!