Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért nem centrifugáz a...

Miért nem centrifugáz a Whirlpool mosógépem?

Figyelt kérdés

Whirlpool AWG-653 típusú és nem centrifugáz ki rendesen!!

nem pörög fel annyira h jól kifacsarja a ruhákat!

a szűrője rendben van,megnéztem és nem volt benne semmi!

mit tehetek még?mi lehet még a gond?

ha nem muszáj,nem szeretnék hívni szerelőt!!


2010. nov. 1. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, csak ennyit tud a motorja...
2010. nov. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem a leeresztőcsőben van valami dugulás vagy ha nem akkor ha ki van nyitva a dob és az alján látod a dobbordát na bezárod a dobot és félfordulattal elforkatod benyomod a pecket és eltolod ekkor beleesik a dobborda a dobba és így megnézed hogy van e ott valami majd a visszapattintod a helyére..talán csak ennyi a baja
2010. nov. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bp1985 ***** válasza:
50%
Whirlpool-nak sajnos vannak hibái. Kell hívni egy szerelőt. Bár a javítás sok esetben nem olcsó. Amikor a mienk ment tönkre (az is wh volt), közölte a szerelő, hogy másik gép olcsóbb, de wh-t semmiképp ne vegyünk, mert borzalmas rosszak.
2010. nov. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

az remek!! :-S

pedig nem terveztem új mosógépet venni!!! :-S

köszönöm a válaszokat!!

2010. nov. 3. 22:12
 5/6 anonim válasza:

esetleg túl sok benne a ruha


vegyél ki belőle hátha akkor beindul, nálam ez volt a probléma

2011. ápr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

et egyébként ugy bírom hogy szidják a whirlpoolokat és a családomban mimndenkinek az van és jók és én meg a rohadt electrolx al szívok!!!!!!!!!!!!! eggyik márka se külömb a másiknál mindeggyik egyformna szar az eggyik ezért a másik azért

!!!!!!!!!!!!!

2011. ápr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!