Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Valaki ajánlana jó fényképezőg...

Valaki ajánlana jó fényképezőgépet?

Figyelt kérdés
Olyan fényképezőgépet keresek ami nagyobb távolságból jó minőségű közeli videót készít. Műkörmöket készítek és azt szeretném felvenni.Egyáltalán nem értek hozzá úgyhogy nem tudom melyik lenne erre a legjobb. Árban 400-500 Euró körül gondoltam
2016. máj. 14. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Távműkörmész vagy? Miért kell nagy távolságból fotózni? Mekkora az a nagy távolság? Húsz méter? Száz? Hatszáz?


És most akkor fényképezni akarsz vagy videózni?

2016. máj. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én nem írtam, hogy nagy távolsából akarok fotózni.

Igen, pontosan 600 méterről szeretném felvenni,hogy hogy csinálok körmöket :D

2016. máj. 15. 18:31
 3/7 anonim ***** válasza:

"Olyan fényképezőgépet keresek ami nagyobb távolságból jó minőségű közeli videót készít."


Akkor ezt ki írta? A Feri?

2016. máj. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A fotózás és a videó készítés nem ugyanaz
2016. máj. 15. 18:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Igazad van, akkor most átfogalmazom az eredeti kérdésemet, így már talán képes leszel értelmezni és megválaszolni:


Távműkörmész vagy? Miért kell nagy távolságból videózni? Mekkora az a nagy távolság? Húsz méter? Száz? Hatszáz?


És most akkor fényképezni akarsz vagy videózni?

2016. máj. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szerintem meg te olvasd el mégyegyszer a kérdést és ha nem vagy képes értelmes választ adni akkor ne is válaszolj :)
2016. máj. 16. 01:31
 7/7 A kérdező kommentje:
És miért teszed fel még egyszer ugyan azt a kérdést, hogy fotózni vagy videózni szeretnék?szerintem a leírásban világosan ott van, hogy jó minőséfű videót szertnék készíteni...
2016. máj. 16. 01:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!