Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valaki ajánlana nekem 60e Ft...

Valaki ajánlana nekem 60e Ft körül digitális fényképezőgépet?

Figyelt kérdés
Nem kompakt gépre gondoltam, hanem bridge gépre. Most a Fujifilm FinePix S2100HD és a Nikon CoolPix L100 között vacillálok, de ha valaki tud még más hasonló áron jó gépet az kérem írjon.
2010. máj. 24. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy fényképezőt se vennék meg, ami nem tud manuális beállításokat. A Nikon tuti nem tud, a Fujifilm-ről nem tudom. Viszont a 2500HD jó cucc, és még bőven hatva ropin belül meg lehet venni neten.
2010. máj. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, már én is így gondolom, de most egy Kodak EasyShare Z981-on is gondolkozom.

Köszönöm a használható kommentet.

2010. máj. 25. 01:03
 3/3 anonim válasza:
Nekem van egy eladó FujiFilm FinePix 2100HHD gépem. Márciusban vettem, kétszer használtam. Nagyon jó képeket készít, könnyű a kezelése, egyszerű a menüje, de én inkább mégis a kompakt gép mellett maradnék. Ha esetleg érdekel, 39500Ft-ért hirdettem meg a neten.
2010. aug. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!