Bootképernyő kérdése:

Milyen DSLR-t vegyek?

Figyelt kérdés

Max 80K-ig hasznaltan szeretnek vasarolni egy DSLR-t.

Unboxing es Vlogok-hoz vennem. Nem nagyon ertek hozza de nem akarok telefonnal es kompakt vackokkal szenvedni. NORMALIS valaszokat szeretnek. Koszonom.



2015. szept. 16. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen géped volt eddig, és azt mennyire tudtad kezelni? MILC gépeken nem gondolkodtál?
2015. szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Akár a MILC gép is jó ötlet, vagy ha úgyis csak videózni akarsz akkor egy kamera nem jobb? Sony Handycam-kaktegóriát bátran ajánlom és itt újan is találsz FullHD-kat 60-70ezerért :)


Jobban megéri szerintem

2015. szept. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
De a dslr a trendi. Igaz hogy nem ért hozzá, de akkor is az kell!
2015. szept. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"De a dslr a trendi. Igaz hogy nem ért hozzá, de akkor is az kell!"


Aztán jön a csalódás, hogy a minőség vacak lesz, és akkor persze a gép a hibás, nem a gépet állítgató kéz, aki azt hiszi, hogy egy sötét szobában majd olyan videókat csinál, mint más egy jól megvilágított studióban.


"Unboxing"


Ezt mondjuk elárulhatnád, hogy mit fogsz unboxolni, mert ahogy elnézem, lassan a fogpiszkálótól az Airburs A380-ig a világ összes területe le van fedve unboxing videókkal legalább tucatszor, és ugye egy dobozból kiszedegetni a cuccokat nem nagyon lehet sokkal kreatívabban, mint ahogy a többiek csinálják :)



Ezzel együtt egy 550D jó választás lehet videózni, pont bele is férhet a keretbe, bár önmagában a gép nem elég, kellene még minimum egy állvány, valami világítás sem árt (és itt nem a szobai csillárra gondolok), így ez a pénz még tényleg csak a beugró.

2015. szept. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Unboxing"


Ha nincs pénzed egy új dslr-re sem akkor mit fog unboxolni?

2015. szept. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
milcet ne vegyél... nem éri meg foglalkozni vele, még hasznltan sem mert drága az obi, drága a kiegészitö, használtpiac se nagyon van
2015. szept. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80-ért nem nagyon kapsz videózásra jó DSLR-t objektívvel. Max 3-4 éves modellek jönnek szóba.
2015. szept. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Emberek! Most csak a geprol kerdeztem azt tudom, hogy rendes vilagitas kell ;) Amugy mint mindig most is vannak Trollok de ez nem meglepo ez magyarorszag. NEM csak unboxing-ra szeretnem hasznalni a gepet! Pl: Rendezvenyeken (sulisokon mar tobszor is kertek ra) fotosnak stb. Nem trendbol veszem! En is neztem a Cannonokat csak nem ertem mi a kulonbseg egy 650D es egy 1200D- kozott.
2015. szept. 17. 15:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Suliban felkértek, de nem tudod két dslr között is a különbséget? Engem meg kutya se kérne meg hogy fotózzak már valami rendezvényen, pedig van már valami rálátásom legalább a dolgokra...
2015. szept. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 acelsziv ***** válasza:
100%
Nagy bajban lehet az a suli, ha a te szakértelmedre van szükségük :D
2015. szept. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!