Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen Bridge fényképezőt...

Milyen Bridge fényképezőt vegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
DSLR gépre nincs elég pénzem, így Bridge gép a cél. Jelenlegi kiszemelt egy Fujifilm FinePix S8600. A keret olyan 50.000Ft körül mozog. Nagyon fontos a makró nekem, így 1cm-es távból is szeretnék fotózni.

2015. máj. 17. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a makró a fontos akkor olyan obit kell hozzá venned, nem a fényképezőgép típusától függ hogy tudsz vele makrózni.
2015. máj. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Első, te látom fáradt voltál már 10 után... a kérdezőnek nem dslr kell, ergo obi csere nem jöhet szóba. Egyébként bármelyik bridge megteszi, ugyanaz lesz az eredmény, annyi hogy jobb ha 1-2cm a min. gy.távolság. Meg ha veszel hozzá jó minőségű előtétlencsét akkor még nagyobb leképezést kapsz.
2015. máj. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Előtétlencsét fel tudok tenni Bridge gépre is? Illetve mennyi ezeknek az ára ?
2015. máj. 18. 10:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Fel igen, 2-3 ezres tételtől a több tízezerig.
2015. máj. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az előtétlencséknek nincs értelmük. Drasztikusan rombolja a minőséget. Ezeknek is van kétszerező de ezek csak szimpla nagyítók. Nem jár vele jól az ember. Én anno vettem egy drágábbat és annyira torzít, hogy nagyon megbántam. Ha kicsi a "zúmja" akkor válts komolyabbra de nem sok értelme van a lencséknek, max sztem ND vagy CP. Plusz 1-2 féle még.
2015. máj. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És gépnek már jó a Fuji S8600? Ezt találtam olcsón, ami nagy zoom-os, 1cm makró, nagy fókusztáv, nagy iso. Bár az nem tetszik, hogy elemes és nem akku-s, de ezt elviselem, ha a képei gyönyörűek.
2015. máj. 18. 20:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Sztem az elemesek már idejét múltak, macerásak, az akksit kikapod és kész. SZerintem találsz akksis gépet. már a 20 ezer körüliekben van. Vagy még lejjebb is. Az elemet lesni hogy mi melyik oldal 3 -, stb. neeeem jóó. Ez már előző évezred.
2015. máj. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tölthető elem nem lenne gond. A gép tudjon sok minden, energia ellátásával lehet barátkozni utólag.
2015. máj. 18. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!