Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Fotók retusálásához, utókezelé...

Fotók retusálásához, utókezeléséhez milyen ingyenes programot ajánlanátok ami tényleg jó és bevált nektek? Lent.

Figyelt kérdés
Canon 1000D-vel készült képeket szeretnék "színesíteni", retusálni, de tanácstalan vagyok mivel, milyen programmal lehetne szépen, hogy természetes hatást keltsen. Előre is köszi a válaszokat! Minden tipp érdekel.

2015. júl. 27. 01:16
 1/5 Zola18 ***** válasza:
100%
Gimp
2015. júl. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Google nak volt egy Picasa programja, ami nagyon alapokat tudott, de kaotikus volt a file kezelése és kissé spyware módon mindent kielemzett, ami csak filozófia kérdése, hogy ezzel egyet értesz -e a sok extráért cserébe.


Paint.NET meg képes színeloszlást állítani, kivágni, forgatni, atméretezni, de sokkal többet nem tud. Nekem sokszor ennyi elég is.


A Gimp, az csak az automatizált eszközök téren marad el a photoshoptól. Annál profibb ingyenes szerintem nincs is.

2015. júl. 27. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg "színesíteni" szeretnél, azaz egész képet érintő átalakítások érdekelnek, nézd meg a Canon saját szerkesztőjét, a DPP-t. Ez a RAW képeket is megeszi, ami sokkal jobban szerkeszthető.
2015. júl. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsóval. Fotózz RAW-ban, és dolgozd ki a RAW képet akár a Canon saját programjával.

Mindenképp jobban jársz, mintha a jpeg képeket kezded el maszatolni.

2015. júl. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ragaszkodsz az ingyenességhez, akkor a Canon saját programja: DPP
2015. júl. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!