Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen olcsóbb kézikamerák /...

Milyen olcsóbb kézikamerák / akciókamerák vannak, amelyeknek van külső mikrofon-bemenetük?

Figyelt kérdés

Látom már egészen leesett az áruk a HD-s kameráknak is, 10 ezerért is láttam egész elfogadható és nem is gagyi típust (jó persze, boltban, kiskeráron és újként ez is 50 körül van, ahogy néztem). De egyet se találok amelyiknek lenne külső mikrofon-csatlakoztatási lehetősége. Ez annyira ritkaság? Hát jóformán már a bridge fényképezőgépekre is tesznek, szóval nem értem, vagy csak én nem találok ...


Tudtok esetleg ilyet ajánlani?



2015. júl. 12. 06:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Az akciókamerák alapvetően nem arra születtek, hogy hangot rögzítsenek, de lehet kapni USB - jack audio adaptert, a jack-hez csatlakoztatsz egy mikrofonos fülhallgatót v mikrofont, az USB-s részét belerakod a kamerába és ennyi :D
2017. febr. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pl.: [link]
2017. febr. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!