Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Segytséget kérnék! Remélem...

Segytséget kérnék! Remélem tudtok használható válaszokkal szolgálni. Makró fotózás terén. Milyen gépet vegyek?

Figyelt kérdés

Egy kompakt gépet szeretnék venni. Makró fotózásra akarnám használni. Kettőt néztem, ami egész jó, csak annyi bajom van, hogy a manuális élességállítás nekem kell és emellé a közelpont makro módban 1cm szeretném ha lenne. Ha tudtok ajánlani fényképezőt, annak örülnék nagyon. Eddig kettőt találtam ami lehet, hogy jó lenne.

[link]

5cm amivel nem vagyok megelégedve :/


[link]

nincsen manuális fókusz :/


Milyen lenne jó?

Mit gondoltok?



2015. ápr. 27. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Kézből macrozni menüből állítható élességgel bridge géppel minden csak nem jó. Be fog mozdulni úgyis... min. élességállító gyűrűvel lehetne, ami a fuji gépein van, de azoknak meg gyenge a képminőségük. Nekem Sony DSH-H2-m van 1cm a macro-ja és van manuális élességállítás (csak épp sokat nem ér, lassú és pontatlan, menüből)
2015. ápr. 28. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Szerintem maradok az AF-nál. A Nikon jó is lesz :) És majd veszek egy makró objektívet a DSLR-hez, majd....
2015. ápr. 29. 13:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a Sony-nak szebbek a képei, de nem erőltetem.
2015. ápr. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!