Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen kezdô profi fényképezôt...

Milyen kezdô profi fényképezôt tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Szóval igazából teljesen csak itthonra kéne, de gondolkoztam azon, hogy esetleg ez komolyabb is lehetne. Melyik géppel könnyû elkezdeni az utat? :) Igazából az árat konkrétan nem tudom, de ne legyen túl drága. Tényleg nem vagyok biztos semmiben legyetek szivesek több ilyen bevállt, jó, használható, kényelmes gépet linkelni. Nagyon megköszönném. :)

2014. okt. 10. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát apám ezt a kérdést gondold át és írd ki újra. Legyen benne legalább egy konkrétum. Legalább egy! Mert ugye nem tudjuk, "csak otthon" mitt szeretnél fotózni, milyen körülmények között. Nem tudjuk, hogy neked honnantól számít komolyabbnak, illetve a lehetne miatt azt sem, hoyg tényleg legyen-e komolyabb. Nem írsz árat sem, csak hogy ne legyen túl drága. De mi neked a drága?


Annak semmi értelme, hogy belinkeljük az összes kompakt, bridge, MILC és dSLR gépet. Te sem mennél vele semmire, ugye?


Úgyhogy adj konkrétumokat, és majd akkor (talán) veszi valaki a fáradságot és bemásolgatja ugyanazt a pár gépet, amit ebben a topikban már évek óta, naponta hatszor bemásolgatunk a hasonló kérédsekre.

2014. okt. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mivel te sem tudod, hogy mit akarsz, azt ajánlom, olvass:

[link]

2014. okt. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!