Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » SOS! A Canon 1000D fényképezőm...

SOS! A Canon 1000D fényképezőmet (lemerült aksival) véletlenül bekapcsolva hagytam pár napig :C Szerintetek ezért most sokkal rövidebb lesz az élettartama? Vagy lesz valami baja?

Figyelt kérdés
2014. jún. 10. 15:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagyis nem emlékszem pontosan, meddig... Lehet hogy egy hónapig is. Vagy tovább. Vagy lehet hogy nem, de ez lényegtelen is, csak értitek :( Esetleg mert le volt merülve, ezért nem számít? "Csak" az ONra volt téve.
2014. jún. 10. 15:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy nézem, hogy ez nem egy "gagyi" kis masina úgyhogy egész biztos, hogy van benne APO(Auto Power Off) amitől kb. 10 perc múlva biztosan kikapcsol magától. Ha meg már nagyon le volt merülve akkor be se kapcsol vagy amiatt kapcsol ki úgyhogy nyugodj meg nem sütötte ki az aksit :)) Egyébként ne sokszor használd így a gépet mert szerintem előbb utóbb ahhoz vezethet, hogy jelentősen csökken a kapacitása.
2014. jún. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!! Nem az akksiért aggódom, abból van bőven. Hanem a gépért... Annak nem lett baja? :(
2014. jún. 10. 20:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Jah... Elnézést az utolsó mondatért! /senki nem írta, hogy úgy használtad/
2014. jún. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Annak semmiképp :)))
2014. jún. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, életmentő vagy :*
2014. jún. 10. 20:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!