Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Fotósok! Miért van az, hogy...

Fotósok! Miért van az, hogy amikor beszólogatni kell, akkor tolongás van, de amikor értelmes tanácsot kellene adni, csak egy-egy ember válaszol?

Figyelt kérdés
Kezdem úgy érezni, hogy itt mindenki csak kioktatni tud, mert a kezdőknek könnyű beszólni, de ha már valami komolyabb kérdés akad, mindenki sunyít. Minden fotós ennyire nagy arcú? (tisztelet a pár kivételnek)
2014. máj. 26. 22:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Volt olyan munkám, ami arról szólt, hogy az esküvői "fotós" által beömlesztett anyagból szerkeszteni valami használhatót, mert a pár túl későn jött rá, hogy rossz embert bízott meg. Itt továbbra sem árversenyről van szó, hanem arról, hogy ismerjük a saját korlátainkat és lehetőleg ne okozzunk kárt másoknak. Ingyen sem. Engem marhára nem érdekel, évente viszek kb. két esküvőt, csak hobbiból, mert rég nem ez a főállásom. Ez egy emberségi kérdés.


Mellesleg az egész nem is merülne fel, ha az átlag magyar portfóliók alapján választana, vagy legalább megnézné egy teljes esküvő korábbi galériáját, mielőtt fizet, és nem érné be 15 képpel, ami fent van a honlapon (és esetleg lopott). 50 ezerért lehet találni egész ügyes kezdőket és egynyári kóklereket is. A legalitásról most ne beszéljünk, az a felső kategóriában is necces.

2014. máj. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Én nem azt mondom, hogy támogatni kell a kóklert, csak azt, hogy az olyan, aki őket választja, úgysem fogja megfizetni a profi árait. Lehet, úgy van vele, hogy valamilyen képei így is lesznek, jobb, mint a semmi.


Tévedés ne essék, én sem azt támogatom, hogy olyanok fotózzanak, akik nem értenek hozzá, de a valóságban más a helyzet.


És hogy visszatérjek az alapkérdésre, egy tegnapi hozzászólás megint ékesen bizonyítja, hogy egyesek nem képesek normálisan válaszolni. Egy kezdő meg merte kérdezni, hogy milyen géppel érdemes indítani, persze hogy megkapta, hogy ilyen hozzáállással felejtse el a fotózást. Ez mégis mi, ha nem beszólás?

2014. máj. 28. 13:49
 23/26 anonim ***** válasza:
Találtál egy trollt, gratulálok hozzá. Az ne zavarjon, hogy van mellette négyszer annyi értelmes hozzászólás, még a végén csorba esne az elképzeléseiden...
2014. máj. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Jó, rendben. Akkor felejtsük el az egészet. Nektek van igazatok, és én látom rosszul.
2014. máj. 28. 14:42
 25/26 anonim ***** válasza:
És most még meg is sértődsz.
2014. máj. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Nem sértődtem meg, csak lezártam a témát. Ha mindenki azt mondja, hogy én látom rosszul, akkor biztosan igazatok van. Nincs mit ragozni rajta tovább.
2014. máj. 28. 17:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!