Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hp c200 fényképezőgép állandoa...

Jaffamari kérdése:

Hp c200 fényképezőgép állandoan kikapcsol és azt jelzi hogy az akku lemerült. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2014. febr. 17. 18:55
 1/6 anonim válasza:
Lehet hogy lemerült az akksija.
2014. febr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jó régi géped van. Biztos valami névtelen ratyi ceruzaakkut használsz hozzá.

Kényesek ezek a régi ceruzaakkus gépek az akku állapotára (különösen a belső ellenállásra). Hiába van feltöltve, ha terhelésre leesik a feszültsége.

Döntsd el, hogy ez a régi gép megér-e még annyit, hogy vegyél hozzá egy csomag új akkut. Szerintem nem éri meg. Egy közepes webkamerának már jobb a felbontása ez a gép épphogy 1 MP, az objektívje játék. Tényleg nem kéne egy fillért sem költeni rá.

2014. febr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Energizer aksim van amikor teljesen fel van töltve akkor írja ki, hogy akku lemerült.
2014. febr. 18. 10:46
 4/6 anonim ***** válasza:

AKkuban az Energizer nem túl jó.

Ceruzaakkus gépekhez alap a jó akku, és a jó akkuhoz a jó töltő. De mint írtam, ez a gép már nem ér meg semmilyen anyagi ráfordítást. Két szett akku és egy jó töltő árából kapsz egy mostani, hasonló alap-kategóriás fényképezőgépet, sokkal nagyobb tudással (ne a Megapixelt nézd, az csak parasztvakítás).

2014. febr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Motorman válasza:
Próbáld meg új alkáli elemmel, ha viszi, akkor tényleg az akku halott!
2014. febr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Veszek új fényképezőgépet Ezek amúgy új aksik 2 hónapja lettek véve mert előszór én is azt hittem hogy az előzőek túl régiek hozzá. De így sem jó. :)
2014. febr. 20. 23:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!