Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen fényképezőgépet és/vagy...

Milyen fényképezőgépet és/vagy kamerát ajánlotok hobbi célra?

Figyelt kérdés
Olcsó kéne ( 40 000 Ft körül és alatt ), hobbi célra, minél szebb képet ( ill. videót ) csináljon. Kezdő vagyok, a márka pedig mindegy. Gondolkoztam fényképezőgépnél a fujitsu finepix s4700-on, kameránál pedig valami sony, de nem tudok dönteni. A kamerát később ki lehetne egészíteni ( pl. mikrofon, tartó, lámpa, stb. ), míg egy nem tükörreflexes géphez legfeljebb egy tokot lehet venni ( márpedig 40 000 Ft-ért még használtan sem találok tükörreflexes gépet ). Ja igen. Használtak is jó. Milyet javasoltok? Ha van kérdésetek, akkor arra privátban válaszolok ( vagy ha több ember is megkérdezi, akkor itt ).

2014. febr. 16. 23:33
 1/3 anonim válasza:

Szerintem ha hobbi célra kell, ne tükörreflexeset vegyél. Nekem Sony DSC-S3000 van, évekkel ezelőtt volt 25 000 Ft, sima kis kompakt gép, de ilyen képeket csinál:

[link]

Én most fogok venni egy Fuji FinePix S4000-es gépet, a Fuji boltban most akciós (elvileg), 45 000 Ft. Szerintem amit te néztél, az S4700-as, az is nagyon jó. De tényleg, hobbi célra nem kell tükörreflexes. Persze ez csak az én véleményem. Ja, és egyébként lehet, hogy jobban megéri, ha netről rendeled, úgy olcsóbb (legalábbis nekem azt mondta az egyik ismerősöm).

2014. febr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké nagyon köszönöm :) Ment a jó értékelés is. Egyébként a fujitsu finepix s4000-es sorozat nem bridge? Mármint jobb mint a kompakt, de nem tükörreflexes ( és nincs is olyan jó ). És írtam, hogy kb. 40 000 Ft ( +/- pár ezer )-ot szánnék rá, [ szóval a (kb.=~) ~45 000 Ft-os gép még belefér. ] és annyiért nem lehet tükörreflexes gépet venni ( jót ).
2014. febr. 20. 10:13
 3/3 A kérdező kommentje:
És megnéztem a képet amit belinkeltél. Az egy ló?
2014. febr. 20. 10:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!