Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen beugró szintű kamerát...

Milyen beugró szintű kamerát vegyek természetben videózáshoz?

Figyelt kérdés

Természetben szeretnék videózni. A kamerát nem nagyon mozgatnám, tehát egy állványon állna csak és úgy szeretnék videókat készíteni vele, amit aztán gépen vagdosnék össze.

Mivel tapasztalatlan vagyok kamerák terén ezért nem akarok egyből valami drága és profi gépet venni, úgyhogy a kérdésem, hogy milyen olyan beugró szintű és arányaiban nézve olcsó gép van ami megfelelne az igényeimnek, tudnám én is használni és minőségben is megfelelő (tehát nem ultragagyi) továbbá milyen árkategóriákban gondolkozzak?

Előre is köszi minden válaszolónak! :)



júl. 12. 06:15
 1/5 anonim válasza:
18%
Canon m50. Elég jó videós tulajdonságai vannak, és mivel zsákutca lett a széria, használtan áron alul hozzá lehet jutni, 100-200 közt mindent is árulnak hozzá. Nekem is volt régen, sokat videózgattam vele, szerettem. De persze kinek mi az olcsó.
júl. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Morzsi007 ***** válasza:
Tudom majdnem minden jobb a mobiloknál, de ha közeli vagy makró videókat készítenél állvány, tripod segítségével, van elegendő fény, akkor erre komolyabb mobil is képes lenne, akár gimbal segítségével így a mozgás is simább lenne. Ha nagyon profi szintről van szó, akkor a mobil felejtős.
júl. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Micro 4/3 gépek között nézelődj, használtan. Én Lumixot ajánlom. De ez burger king vagy Mcdonalds kérdés már. Ízlések és pofonok.
júl. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3


Az Olympus egy jobb de drágább is

júl. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nnnn5555 ***** válasza:

@Morzis A belépő szint már régóta nem jobb a mobilnál, éppen ezért hal ki.

Csak akkor van értelme ha nagy zoom kell, de természetben pont fog kelleni.

4/3-os Lumix 12-60mm obival a minimum szint szerintem.

júl. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!