Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A rezgés számot milyen műszerr...

A rezgés számot milyen műszerrel tudom megmérni? Pl egy Kristály rezgésszáma érdekelne akkor azt hogy tudom megmérni?

Figyelt kérdés

2019. jan. 10. 17:05
1 2 3 4
 21/33 Szirty ***** válasza:

"Akkor hogy kell csinálni?"


Már leírtam! Meg kell ismerned azoknak a dolgoknak a fizikai, tudományos alapjait (lényegét) amikről most dumálsz. Addig csak zöldségeket fogsz összehordani és az egész "rendszered" alapja a hit lesz.

2019. jan. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
A hittel gyógyultak már meg halálos betegek.Ezt mivel magyarázzátok?
2019. jan. 15. 08:50
 23/33 Szirty ***** válasza:
A világ nem teljesen úgy működik szerintem ahogy gondolod.
2019. jan. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Tehát azt már említettem, hogy önmagában még az a kristály sem rezeg, ami a kvarcórák időalapját is adja, vagy számítógépekben, műszerekben, orvosi műszerekben, bárhol előfordulhat.

Az is csak áramkörbe építve képes rezgésbe jönni, egy pozitívan visszacsatolt (önmagát erősítő) körben, külső tápenergiát is felhasználva.

A nagy átverés talán abban van, hogy bár az egyes atomoknak van kimutatható rezgése, de például egy darab kőben ezek egymáshoz képest rendszertelenül működnek, egymást kioltják, így végül nem mérhető semmiféle rezgés. Az csak egy halott kődarab.

Ha mérhető vagy legalább közvetve kimutatható lenne egy "kő rezgése", az már nem lenne titok, szerintem.

Mármint tudományosan értelmezhető méréstechnikára gondoltam, nem az auralátók ingájára, amit ő ingat magának.

2019. jan. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

A középkor sok gyalázatos, szarral-húggyal kenegetős gyógymódjai között szerepelt a fegyvekenőcs. A fegyverkenőcs logikája szerint a sebet okozó fegyvert és a rá száradt vért kezelték kenceficékkel, a sebre csak annyit mondott a korabeli doktor, hogy tartsd tisztán. Ez a "gyógymód" hatásfokában messze kimagaslott a többi trancsírozás közül, hisz legalább a sebhez nem ért senki kuruzsló :)


Na, csak ez jutott eszembe az ezós témákban szokásos "amik a tankönyvekbe nincs leírva az még nem biztos h nem létezik" mantráról.

2019. jan. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

"A nagy átverés talán abban van, hogy bár az egyes atomoknak van kimutatható rezgése, de például egy darab kőben ezek egymáshoz képest rendszertelenül működnek, egymást kioltják, így végül nem mérhető semmiféle rezgés. Az csak egy halott kődarab"


Ez elmélet vagy bizonyított tény hogy rendszertelenül helyezkednek el az atomok és egymást kioltják? (Nem kekeckedésből kérdezem) a bioptron lámpa is kamu szerintetek? Ott a fény gyógyít. Nekünk van itthon és tényleg jó. Legalábbis én azt vettem észre

2019. jan. 15. 21:36
 27/33 Szirty ***** válasza:

A bioptron (mint márkanév) Zepter International cégé.


" A lámpát intenzív marketing mellett széles körben értékesítették a közönség körében, azonban hatásának tudományos-klinikai alátámasztása gyenge, illetve erősen vitatott."


A marketing ereje :)

2019. jan. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Nekünk van itthon és tényleg működik. Ínhüvely gyulladás volt a kezembe be is volt dagadva. 2 nap alatt teljesen elmúlt a lámpától napi 30 perc lampazastol. Mit gondoltok Bruno Gröning munkásságáról? Számos gyógyulás publikálva lett.
2019. jan. 16. 22:21
 29/33 Szirty ***** válasza:
Lehet hogy a lápa nélkül is meggyógyulna :)
2019. jan. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
2szer annyi idő alatt:)Bruno Gröning ről mit gondoltok? Gondoltam belépek a baráti körükbe.
2019. jan. 18. 10:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!