Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A rezgés számot milyen műszerr...

A rezgés számot milyen műszerrel tudom megmérni? Pl egy Kristály rezgésszáma érdekelne akkor azt hogy tudom megmérni?

Figyelt kérdés

2019. jan. 10. 17:05
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Az is lehet hogy rosszul fogalmaznak és nem frekvencia hanem rezonancia. Vagy a kettő egy és ugyan az?Sokan gyógyultak már meg ezoterikus módszerekkel csak a modern orvoslás minden alternatív gyógymódot elutasít ami gyógyszeres kezelés nélkül hat,mert abba nincs biznisz. A rákot is kemoval kezelik pedig a kemo eleve rákkeltő.
2019. jan. 13. 00:19
 12/33 Szirty ***** válasza:

"Az is lehet hogy rosszul fogalmaznak és nem frekvencia hanem rezonancia. Vagy a kettő egy és ugyan az?"


Annyira ugyanaz amennyire a vízzel telt vödör és a liter ugyanaz.

2019. jan. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Értem. Lehetséges akkor tehát hogy egy bizonyos frekvencia jótékony hatással van az emberi szervezetre?Stimulálja a sejteket pl és gyorsabban regenerálódik?A tibeti hangtálas terápia hogy hogy a mai napig fent maradt amikor több ezer éves múltja van? Ha valami nem működik és hatástalan akkor az nem tudna eddig fentmaradni nem?
2019. jan. 13. 12:20
 14/33 Szirty ***** válasza:
100%

" Lehetséges akkor tehát hogy egy bizonyos frekvencia jótékony hatással van az emberi szervezetre?"


Egyértelműen van ilyen. Rám pl. jótékony hatással van amikor az általam kedvelt zenéket hallgatom amik kétségtelenül rezgésekből áll. :)


Ahhoz hogy értelmezhető kérdést tudj feltenni meg kellene ismerkedned jónéhány fizikai alapfogalommal amik kapcsolatosak a kérdéssel mert jelenleg alkimista módszerekkel kérdezel.

2019. jan. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy anno az iskolában nem volt szó gyógyító frekvenciákról.Amit a suliban megtanultam régen arra már nem emlékszem mert az életben sehol sem vettem hasznát se Ohm törvényének se Newtonénak. Gyógyítani szeretnék embereket olyan módszerrel ami valóban működik. Energetikai gyógyászatban gondolkodom de mérésekkel szeretném igazolni hogy amit csinálok nem kuruzslás. Engem nem a pénz hajt hanem hogy segithessek másokon. A másik az hogy amik a tankönyvekbe nincs leírva az még nem biztos h nem létezik. Mivel tudnék rezonanciat mérni pl egy Kristálynál?A világon minden rezonál szóval a Kristályok is.
2019. jan. 14. 08:08
 16/33 Szirty ***** válasza:

"Gyógyítani szeretnék embereket olyan módszerrel ami valóban működik"


Ha így csinálod nem fog sikerülni!

2019. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

"Amit a suliban megtanultam régen arra már nem emlékszem mert az életben sehol sem vettem hasznát se Ohm törvényének se Newtonénak."


Felvázoltad azt a célcsoportot, akikből a hiszékenység vámszedői élnek.

Csak kicsivel kellett volna több fizikát elsajátítani és megjegyezni, kinevetnéd ezeket a misztikus rezgéséket.

Egyébként én mindig is elismertem, hogy vannak humán beállítottságú emberek, akiket nem érdekelnek a reáltanok.

Maga ez a szó is, hogy "reál", sokat elmond.

Sőt, műszakiként a laikusokból is élek, csak én tényleges szaktudást és munkát adok cserébe.

Ahogy a #9-ben is felvázoltam, még az atomi elektromágneses rezgések is kimutathatók, valamint széles frekvenciatartományban mindent ismer már a tudomány. Nincsenek titkok:

[link]

Ja, csak azokat a misztikus gyógyító rezgéseket nem látta még senki. Néhány auralátó kivételével, persze.

Nem tudom ezeket komolyan venni.

2019. jan. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Akkor hogy kell csinálni?
2019. jan. 14. 19:40
 19/33 anonim ***** válasza:

Mit kell csinálni??


"Ha a Kristály sztori kamu akkor miért használják orvosi műszerekben?"


Elektronikában használnak rezgőkvarcot, esetleg kerámia rezonátort, de az sem magában rezeg, hanem áramkörben és nem is gyógyít.

2019. jan. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Csak véletlenül ütöttem két kérdőjelet (elítélem a két kérdőjelet), valamint ez még kimaradt:

...de az sem magában rezeg, hanem pozitívan visszacsatolt áramkörben és nem is gyógyít.

2019. jan. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!