Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Selecline CW10Q3/873828...

Selecline CW10Q3/873828 netbookról mi a véleményetek/tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy Selecline CW10Q3/873828 netbookot, neten semmit nem találtam róla, szerintetek megéri 35000ért vagy egyáltalán nem is használható? Netezésre, filmnézésre és tanulásra használnám. Vagy ebben az árkategóriában bármi használható gép van más?

2016. dec. 11. 20:00
1 2 3
 11/25 hex21 válasza:
Valaki megmérné, vagy van info a gép súlyáról? Csak a gép magában milyen nehéz?
2016. dec. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
A mostani gép nem éri meg. Valóban 1 GB RAM-os, nem 2. 18 GB marad amúgy szabad hely az MMC-n. Az is kevés.
2016. dec. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
2016 AGUSZTUSBAN VETTEM A NETBOOKOT! AZÓTA HASZNÁLOM 2 GIGA RAM /32 TÁRHELY MIKRO SD VEL BŐVITHETŐ . ATÓTA IS KIVÁLÓAN MÜKÖDIK GYORS, HDMI SZÉPEN AKADÁLYMENTESEN MEGY. WIN-10 MÁR RAJTA VOLT.NEM BÁNTAM MEG HOGY MEGVETTEM !! A KÉPERNYŐ SZIEKET SZÉPEN BE LEHET ÁLLITANI A BEÁLLITÁSOKBAN.
2016. dec. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
2016 AGUSZTUSBAN VETTEM A NETBOOKOT! AZÓTA HASZNÁLOM 2 GIGA RAM /32 TÁRHELY MIKRO SD VEL BŐVITHETŐ . AZÓTA IS KIVÁLÓAN MÜKÖDIK GYORS, HDMI SZÉPEN AKADÁLYMENTESEN MEGY. WIN-10 MÁR RAJTA VOLT.NEM BÁNTAM MEG HOGY MEGVETTEM !! A KÉPERNYŐ SZINEKET SZÉPEN BE LEHET ÁLLITANI A BEÁLLITÁSOKBAN.HELYESÍRÁSI HIBA MIATT ISMÉTELVE
2016. dec. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 SEFOX DDI válasza:
82%

Ez az Auchan saját terméke. Régen az Auchan márka volt, mostmár Selecline. Nem nagy minőség, ilyet csak eladásra venném. Egyszerűbb dolgokra jó, de kis minőségben! Windows-t ne rakj rá mert nem viszi el olyan jó!


Egyszerű Linuxal jó!

Én nem vennék ilyet! Nincs megfelelő konfig belőle!

2017. jan. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
Szép napot mindenkinek. Magam is vettem egy ilyen készüléket. Sajna a windows megadta magát, és recowery-zni sem lehet, így új rendszert kapott (win 10) de sajna a hangkártya nem működik.. driver kellene de sehol nem találok... valaki segítene? Köszönöm.
2017. márc. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
Én tavaly augusztusban vettem egy ilyen netbookot. Májusig nem volt vele semmi gond. Azóta 2-szer jött elő ugyanaz a probléma. Feltöltöm, zöld led világít, de nem kapcsol be. A szervízben azt írták, hogy semmi baja nincs. Elvittem szerelőhöz és azt mondta, hogy várjam meg míg lemerül, aztán vigyem vissza vagy kuka. Én egyáltalán nem ajánlom!!!!
2017. jún. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
Ami a 17-es válaszadónál, az nálam is előjött. De nálam az a fura, hogy be van kapcsolva, mert hallom a pittyegést, ha üzenetem jön, de a képernyő full sötét. De a kis led világít. Ilyenkor mi van?
2017. júl. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
Valaki egyébként nem tudja h bővíthető-e benne a memória ? :)
2017. aug. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 hemel válasza:
A miénken nem tudtunk kukacot írni (AltGr+V). Valkai, akinek van ilyen gépe, tudja mi a megfejtés..?
2018. jan. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!