Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit tegyek- nem nyomtat a...

Mit tegyek- nem nyomtat a nyomtató?

Figyelt kérdés
Nem eredeti a patron amit vásároltam bele...Eddig nagyon szépen működött vele de most kiírja hogy ellenőrizzem a patront...Valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata. Hp a nyomtató. Köszi előre is!!

2016. ápr. 20. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem eredeti a patron, akkor előfordul hogy hibás, én is jártam már így. Ha chip-es akkor legtöbbször a chippel van a baj. Én visszavittem, és kicserélték. Azért még ellenőrizd mielőtt reklamálnál, hogy jól helyezted-e bele, valamint lehúztad-e a fóliát rendesen. Bár nem írtad, de gondolom tintasugarasról van szó.
2016. ápr. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Wadmalac ***** válasza:

Epsonnál már jártam úgy, hogy az utángyártott patronról simán leesett a chip, külön hempergett a zacskóban.


De várjunk csak.

"Eddig nagyon szépen működött vele" mármint ezzel az utángyártott patronnal, aztán egyszer csak többé nem?

Mert ha jól értettem, lehet, hogy sima kontakthibád van a chippel, ha a csatlakozó felületét sima ceruzaradírral átsikálod, leszedi az esetleges kontaktrontó oxidot. Ez sim kártyánál is működni szokott.

2016. ápr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja igen, az tényleg nem egyértelmű, hogy eddig is utángyártottat használtál, és a most vásárolttal nem működik, vagy már ezzel is nyomtattál egy ideje.
2016. ápr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valóban nem egyértelmű. Tehát, eddig több éve megvettem az eredetit most (egy hónapja) vásároltam utángyártottat--és ezzel az utángyártottal is működött eddig simán nem volt gond...
2016. ápr. 20. 12:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Eldugulhatott akár valamelyik fúvóka az olcsó patrontól, ami elég nagy baj, mert annyiért tisztítják, cserélik, mintha új nyomtatót vennél. Külön vannak a színek? Az enyémbe öt patron kell, két fekete megy bele. Az egyikkel keveri a színeket, a másikat használja gondolom a 100% feketéhez, na ez utóbbi ment nekem tönkre. Így is nyomtat, csak nem nyom full feketét. Bementem elmeséltem a problémám a szervizben, és ott mondták, hogy dugulás lesz, de sokba kerül. Én is utángyártottakat használok. Korábban csak eredetit vettem ,sosem volt ilyen problémám, viszont állásában is beszáradhat. Nem volt egy hosszabb idő, amíg nem használtad?
2016. ápr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!