Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lenne nekem egy olyan problémá...

Hendrich Bálint kérdése:

Lenne nekem egy olyan problémám hogy?

Figyelt kérdés
van egy Konica Minolta Page Pro 1350w nyomtatóm és egyszerűen nem találok hozzá se telepítő cd-t se semmit, ha mégis találok akkor azt írja hogy nem megfelelő az a driver a OP rendszeremhez. Az OP rendszerem pedig egy Windows 7 Ultimate, Copyright 2009 Microsoft Corporation. Valaki segítene?

2016. márc. 24. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Tedd fel a kérdést úgy, hogy már a címből látsszon, mit akarsz! Ide mindenki úgy jön, hogy "Lenne nekem egy problémám hogy?". A többieket tiszteld már meg azzal hogy úgy teszed fel a kérdést, hogy "Konica Minolta Page Pro 1350W Win7 alatt miért nem telepíthető?"


Kb. 3 perc alatt tudnék hozzá guglizni egy drivert, de nem veszem a fáradságot. Esetleg akkor, ha normálisan teszed fel a kérdést.

Ja, nem én találtam ki, olvas el a GYIK kérdésekre vonatkozó részét.

2016. márc. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

itt van a driver


[link]

2016. márc. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szirty ***** válasza:
Csatlakozom az #1 hozzászólóhoz!
2016. márc. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!