Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Wifi Router és Modem közti...

Hugyosgalacsin kérdése:

Wifi Router és Modem közti jel megszakad! Hogyan oldhatom meg a problémám?

Figyelt kérdés
Hello! A segítségeteket szeretném kérni. Van egy Tenda 300Mbps Wireless N High Power Router W309R modellű wifi routerünk otthon.A Digi modemje ezen a routeren keresztül osztja meg az internetet a lakásban. Egy éve hiba nélkül működött a rendszer. De a hetekben valamikor rájön foshatnék valamelyik eszközre és rendszerint fél óránként gondol egyet és megszakad az internet. Van olyan nap amikor egyáltalán nincs ilyen, de olyan is előfordul, hogy egész nap baszakszik vagy csak éppen egy bizonyos óráig. Szóval amikor a szakadás bekövetkezik vagy is a jel folyamatosan csökken,majd meg is szűnik és utána egyből felkúszik maximális teljesítményre ez egy perces intervallumban szokott lejátszódni, ebben az időszakban a modemnek a ledjei közül a Pc feliratú villogása egyszerűen megszűnik. Ebből következtettem arra, hogy össze fossa magát a router. Mivel oldható meg a probléma? Wifire maximálisan egy aztali és két laptot csatlakozik+telefonok,de a probléma akkor is előfordul ha egy gép van felcsatlakozva( modem, router újraindítást már próbáltam, modem router áramtalanítással való pihentetését próbáltam, de a probléma akkor is elő jött)!
2016. febr. 5. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tudod hogy sz@r a router, akkor eddig miért nem dobtad ki a nyitott vagy csukott ablakon és tettél a helyére másikat?
2016. febr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert eddig jó volt... És húszezer forintot az ember gondolkodás nélkül nem akar kidobni csak úgy az ablakon, ha nem áll olyan helyzetben.
2016. febr. 5. 18:21
 3/6 anonim ***** válasza:

A 11 eurós wifi rúterek korában nem igazán értettem a kérdésedet.

[link]


Az a kérdés, miért hiszed hogy húszezres kütyü van a birtokodban, az a kérdés, hogy hívjál-e szerelőt tízezerért, vagy az, hogy veszel egy újat?

2016. febr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az a kérdés hogy tudom kiküszöbölni a fennálló problémát hogy ne szakadjon meg a jel
2016. febr. 5. 18:42
 5/6 anonim ***** válasza:

De azt látod ugye, hogy - ha nem leszel képes távirányítással megoldást nyerni - 11 euróért kaphatsz másikat?

Vagy hívhatsz hozzá szerelőt, aki ennél többért megy ki.

2016. febr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2016. febr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!