Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » HELP ME! Beszorult a papír a...

HELP ME! Beszorult a papír a nyomtatóba, hogy szedjem ki?

Figyelt kérdés

Nyomtatni akartam, de későn tettem be a papírt és elakadt. Mit kell ilyenkor csinálni?? Sok helyen olvastam hogy valami konterrel kell valamit csinálni de azt se tudom, az mi... Segítsetek légyszi!

u.i. nagyon hülye vagyok az ilyenekhez ezért részletesen el tudnátok magyarázni? Ngayon köszi:) A nyomtatónk HP Laserjet ha ez segít valamit...



2016. márc. 21. 09:58
 1/3 Pelenkásfiú ***** válasza:

Általában csak áramtalanítani kell és szép lassan kihúzni a papír (hogy ne szakadjon el).

De írd be youtube-ra a nyomtatód típusát és mellé, hogy "fixing paper jam" ;)

2016. márc. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Több helyen is szét lehet szedni éppen az elakadás megszüntetésének céljából.

Nézd meg, hogy hol lehet kinyitni, ne rángasd, ne erőltesd, csak ott próbáld, ahol van rajta fogás. A csavarokat azért nem kell kiszedni.

Ha látod a papírt és eléred, akkor szépen, lassan, óvatosan, de erősen ki kell húzni és engedni fog.

HP Laserjetől is van egy millióféle, de általában a nyomtatóknál megegyezik, hogy ki lehet nyitni az elejét, és/vagy az oldalát.


Így elég nehéz elmagyarázni, ha nem látja az ember, de remélem segítettem.

2016. márc. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sikerült:)
2016. márc. 21. 10:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!